Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Žádost o práva - Alnetto

Příspěvekod Alnetto » 02 srp 2020, 04:28

Nick na serveru: Alnetto
SID: STEAM_0:0:80216517
Věk: 15 let
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_154120 ... yer=163514
Bany, které jsem dostal: Žádné bany mi nebyly uděleny.

Něco o mně: Jmenuji se David, je mi 15 let a pocházím z Brna. V letošním roce jsem úspěšně složil přijímací zkoušky na státní brněnské gymnázium. Velice rád se věnuji hudbě, literatuře, poezii a cizím jazykům. Mluvím plynně anglicky. Pravidelně hraji na serverech Orange, a vím, jak se zde věci mají. Mojí primární herní třídou je Spy.

Proč právě já: Nikdy jsem nebyl velkým myslitelem, ani si o sobě netroufám tvrdit, že jsem jakkoliv lepší, než kdokoliv jiný. Když však občas vidím, co se děje na Orange serverech, velice mě mrzí, že s tím nemohu nic udělat. Právě proto žádám o tato práva, poněvadž stále doufám ve změnu a věřím, že problémy se dají řešit i lepšími způsoby, než jak je řeší někteří dosavadní lidé.

Zkušenosti s TF2: Ve hře mám odehraných zhruba 760 hodin. Je to proto, že jsem od této hry měl dlouhou pauzu, ale i přesto vím na 100%, jak to ve hře chodí.
Případné poznámky: Moje HlStats ukazují, že jsem ze Syrovic. Není to pravdivá informace. Pocházím opravdu z Brna.
Uživatelský avatar
Alnetto
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 srp 2020, 04:03

[Zamítnuto] Žádost o práva - Alnetto

od Rumcajz » 02 srp 2020, 04:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva - Alnetto

Příspěvekod Lachyy » 02 srp 2020, 08:55

Podle toho co píšeš v žádosti, to celkem i vypadá, že máš o práva zájem. Potom teda moc nerozumím tomuhle:
2020-08-02 02:52:52 komunita je tady cancer, to je známý. admini jsou taky celkem k hovnu.

Když máš takové názory na AT, proč se chceš stát jeho součástí? :roll: Kromě toho bych i řekl, že na serveru docela rád provokuješ, což není úplně vhodný.

Jestli o práva vážně stojíš, tak si požádej znovu za 2 týdny.

Zamítnuto.
https://steamcommunity.com/id/Lachyy1337
Obrázek
Uživatelský avatar
Lachyy
TF 2 HLSA
TF 2 HLSA
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 črc 2015, 11:29
Bydliště: Smetiště

Re: [Zamítnuto] Žádost o práva - Alnetto

Příspěvekod Alnetto » 02 srp 2020, 10:21

Zdravím,
jako všechno má i tento pohnutek svůj důvod, a proto jsem se rozhodl ho také odůvodnit.

2020-08-02 02:52:52 komunita je tady cancer, to je známý. admini jsou taky celkem k hovnu.

Toto přesně jest ten důvod, proč jsem se ucházel o admin práva. Dejme tomu, že věta byla vypuštěna v konverzaci o jisté admince "Anccie", která shodou okolností byla nedávno do AT přijata. To, že si však přes své pravomoce vyřizuje osobní věci s hráči je už věc druhá. Ale to, že dá mute člověku, který v chatu řeší normální problémy a člověku, který spamuje "N word" neudělá nic, je pro můj mozek skutečně nepochopitelné. Co se komunity týče, je plná hackerů, lidí co spamují do chatu, děcek, co vypisují úplné nesmysly, či dokonce urážky,... AT nic nedělá. O důvod víc, proč jsem se o práva ucházel. A pokud mám něco říct o své "provokaci", tak snad jen to, že když přijdu a jsem friendly a spousta útočících lidí to nedokáže pochopit, je lepší je prostě zabít. Na tom nevidím nic provokativního.

Nicméně, rozhodnutí admina nezměním a budu rád, když si toto alespoň přečteš.
Díky za ochotu.
Uživatelský avatar
Alnetto
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 srp 2020, 04:03

Re: [Zamítnuto] Žádost o práva - Alnetto

Příspěvekod Lachyy » 02 srp 2020, 10:50

Nejlepší by bylo, kdyby sis mě přidal na Steamu, který mám v podpisu, a tam jsme to mohli probrat. :)
https://steamcommunity.com/id/Lachyy1337
Obrázek
Uživatelský avatar
Lachyy
TF 2 HLSA
TF 2 HLSA
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 črc 2015, 11:29
Bydliště: Smetiště


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků