Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamitnuto] Žádost o práva na JailBreak servery/Honzííík

Příspěvekod Honziiik13 » 20 črc 2016, 19:43

Dobrý a Krásný den přeji všem čtenářům tohoto topiku, bude to žádost o práva na servery JailBreak

Nick v hre : Honziiik

Nick na fóre : Honzííík13

Profil na fóre : thonziiik13-u47287.html

Vek : 14 let (akademie úspěšně dokončena) Dne 17.5. tohoto roku jsem se dopustil zneužívání práv, ze své hloupé chyby jsou se dosti ponaučil a ještě jednou se omlouvám za své chování

Steam nick : Honzííík

Steam ID : STEAM_0:0:155529409

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... yer=719287

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Pokud si dobře pamatuji tak jsem se dopustil jednoho prohřešku a jednalo se o kažení hry, ve hře jsem si povídal s jiným hráčem a neuvědomil jsem si že ruším tím Simona a už jsem si na to dával pozor. Pokud naleznete nějaký další ban tak se omlouvám, jelikož jsem si na něj nejspíše nevzpoměl.

Niečo o sebe : Možná Vám můj nick napověděl, že mi říkají Honza, pocházím z Ostravy a momentálně zde i přebývám. Rád sportuji i přes můj zdravotní stav a ve Škole mne nejvíce baví Matematika a Tělocvik, po prázdninách mé kroky budou mířit do 9. ročníku a z té se budu hlásit na Konzervatoř, jelikož již 8 let se věnuji Literárně Dramatickému Oboru a neskutečně mě to baví, pokud mne Konzervatoř nevýjde tak se budu hlásit na obor pedagogika, jelikož mne baví práce s dětmi a rád jim předávám zkušenosti i na serveru se snažím pomáhať lidem, taktéž pokud vím tak poradím i zde v topicích na webu. Nesmím samozřejmě zapomenout na hry, hraji nejčastěji CS 1.6 a NFS MW2005 a jiné podobné hry.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Rád pomáhám lidem jak na serveru tak i zde, jak již jsem zmínil a z veřejného chatu moc účině nepomůžu a proto chci upozornit hráče třeba pomocí @@ což určitě spatří nebo obyčejným mikrofonem.

Inf: Dne 11.7.2016 můj historický počítač, na kterém jsem hrál celé své dětství dosloužil a já jsem ihned zahájil koupi nového počítače a dne 24.7. Bych se měl dočkat funkčního počítače s mnohem lepšími komponenty tak tuto žádost píši na mobilu.

Děkuji za přečtení a doufám, že jste se při čtení nenudili :D , Taktéž doufám, že mne někteří admini podpoří.

S pozdravem Váš Honzííík
Kliknutím vložíte text
Uživatelský avatar
Honziiik13
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 304
Registrován: 20 úno 2016, 10:15
Bydliště: Ostrava

[Zamitnuto] Žádost o práva na JailBreak servery/Honzííík

od Rumcajz » 20 črc 2016, 19:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Žádost o práva na JailBreak servery/Honzííík

Příspěvekod Maxipes » 21 črc 2016, 19:22

Tvuj cas teprve prijde. Na delani poradku na serveru zatim, a to bez urazky, nemas.

Zamitnuto.
Uživatelský avatar
Maxipes
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1368
Registrován: 13 čer 2013, 15:35


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků