Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o práva na Jb Servery

Příspěvekod NohomoBeLiked » 16 led 2024, 21:51

Zdravím, po X Měsíční pauze, kdy jsem si žádal o práva na Zm serverech, bych si rád požádal o práva znovu, ale na Jb Serverech.

Nick ingame: Poukyy

Nick na forku: NohomoBeliked

Odkaz na Profil: https://nohomobeliked-u68569.html

Věk: 21

Steam nick: Poukyy

Steam ID: STEAM_0:0:728090954 , https://steamcommunity.com/id/Poukyy/

Hlstats: https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/hlstats.php?mode=playerinfo&player=114940

Bany nebo jiné: V minulosti toho bylo dost, teď poslední ban, který byl neoprávněný.

Něco o sobě: Stále pracuju jako Elektrikář, hraju hry a investuju.

Proč chcu práva: Zalíbil se mi přístup pár adminů k hráčům, především nováčkům, jelikož dřív jsem zde viděl, pár situací, kde velmi mladý klučina neuměl moc dobře simonovat, ale snažil se a hned s ním Admin grabem prásknul o zem a ani mu nevysvětlil co udělal špatně a dostal ban, poté se už nenapojil.
Dnes a denně vidím přístup takový, že Admin do toho vleze, vysvětlí co je špatně, popřípadě pozastaví hru a lépe se na to kouká i jako hráč, který je připojen na server. Rád bych taky takhle pomáhal, jenže bohužel jako normální hráč bez práv si mohu požádat o Mikrofon, který buď ignorují a nebo ho neumí dát. Vyhnuli by se tak případnému nahlášení do PP a následujícímu banu. Hlavně jsem hodně aktivní a nahlašuju aktivně do PP.

V poslední řadě bych se chtěl vyjádřit k banu, který byl uznán jako Neoprávněný ban. Chtěl bych se tímto omluvit Adminovi, který mi ban dal, že jsem poté na něj vystartoval, jelikož jsem si byl jistý, že jsem nic neporušil a v tu chvíli mě to opravdu hodně naštvalo.

Koukám se na žádosti a nemohl jsem si nevšimnou žádost, ve které hráč urážel nějakého admina, když nebyl na serveru, nejsem si vůbec jistý, abych řekl pravdu, jestli jsem o nějakém adminovi psal něco hnusného. Když tak se předem omlouvám.

Díky za čas věnovanému přečtení této žádosti, kdyby to nevyšlo, tak třeba příště :D Hezký zbytek dne.
EVIP - ZOMBIE BLOOD 1
EVIP - JAILBREAK 2
EVIP - JAILBREAK 1
EVIP - CAPTURE FLAG 1
NohomoBeLiked
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 206
Registrován: 23 dub 2020, 15:36

[Z] Žádost o práva na Jb Servery

od Rumcajz » 16 led 2024, 21:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva na Jb Servery

Příspěvekod Whh » 16 led 2024, 23:18 VIP

eXtr3mer píše:Ahoj, v prvom rade budeš musieť odčiniť svoju minulosť a dokázať nám, že si sa zmenil :) Ak máš o to skutočne záujem, tak aktívne hraj, zlepši správanie, nahlás niečo do PP a o mesiac to môžeš skúsiť znova :)


Od poslední žádosti se toho moc nezměnilo. Jestli to myslíš s právy vážně, projdi si akademií a pak uvidíme.

Zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků