Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Žádost o práva

Příspěvekod dejviik » 07 črc 2022, 15:10

čauko,rád bych vás požádal o práva na Dust Only #1

Nick ve hře- dejviik

Nick na foru- dejviik

Profil na fóru- nic na fóru sem nepsal takže tam nemůžu najit muj profil.

Věk 16 let

Steam Nick - Sem champ

Steam ID - STEAM_0:0:171184574

Hlstats:http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=68541

Nějaké bany - hraju cs 1.6 už od mala, takže nějaký nadávky se tam určitě objevili ale už jsem dospěl,a už si nepamatuju kdy naposled sem nějaky dostal.

něco o mně-Ahoj jmenuju se David věnuju se counter striku hodně let a za ty léta sem nasbíral hrozně moc znalostí řekl bych že detekuju všechny cheaty co by mohl někdo mít,
ve volném času se věnuji sportům fotbal,kick box,a většinou školu ale naštěstí jsou prazdniny :D takže to nemusím řešit.

proč bych měl mít práva-Mohl bych být hodně aktivní admin,mam rád společnost a rád se bavím s lidmi a chtěl bych pomoct serveru protože přes to že je celkem dost adminů tak
si myslím že tam je taky dost cheaterů,chci se podílet na vyvíjení portálu gamesites.cz

doufám že si to přečtete přeju krásný zbytek dne.
dejviik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2022, 14:23

[Z]Žádost o práva

od Rumcajz » 07 črc 2022, 15:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva

Příspěvekod dejviik » 07 črc 2022, 17:12

dejviik píše:čauko,rád bych vás požádal o práva na Dust Only #1

Nick ve hře- dejviik

Nick na foru- dejviik

Profil na fóru- dejviik-u75778.html

Věk 16 let

Steam Nick - Sem champ

Steam ID - STEAM_0:0:171184574

Hlstats:http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=68541

Nějaké bany - hraju cs 1.6 už od mala, takže nějaký nadávky se tam určitě objevili ale už jsem dospěl,a už si nepamatuju kdy naposled sem nějaky dostal.

něco o mně-Ahoj jmenuju se David věnuju se counter striku hodně let a za ty léta sem nasbíral hrozně moc znalostí řekl bych že detekuju všechny cheaty co by mohl někdo mít,
ve volném času se věnuji sportům fotbal,kick box,a většinou školu ale naštěstí jsou prazdniny :D takže to nemusím řešit.

proč bych měl mít práva-Mohl bych být hodně aktivní admin,mam rád společnost a rád se bavím s lidmi a chtěl bych pomoct serveru protože přes to že je celkem dost adminů tak
si myslím že tam je taky dost cheaterů,chci se podílet na vyvíjení portálu gamesites.cz

doufám že si to přečtete přeju krásný zbytek dne.
dejviik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2022, 14:23

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Seweee » 07 črc 2022, 17:15

Ahoj, nenahraná aktivita, VAC na účtu, žádná snaha...to asi neklapne :/

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: [Z]Žádost o práva

Příspěvekod dejviik » 07 črc 2022, 17:38

Vac je na cs go a byl udělený před x lety už jsem se poučil.
A nahrané hodiny jako haloo,já sem na tom serveru hrál už před 2 roky a můžu doložit i s creenem o koupi vip,evip z toho roku ale dobrá zkusím točit dema cheateru a by tam šla vidět nějaká snaha,děkuju za přečtení
dejviik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 črc 2022, 14:23

Re: [Z]Žádost o práva

Příspěvekod Lopko » 07 črc 2022, 17:57

dejviik píše:Vac je na cs go a byl udělený před x lety už jsem se poučil.
A nahrané hodiny jako haloo,já sem na tom serveru hrál už před 2 roky a můžu doložit i s creenem o koupi vip,evip z toho roku ale dobrá zkusím točit dema cheateru a by tam šla vidět nějaká snaha,děkuju za přečtení



VAC a Game ban
Ak máte na svojom Steame VAC alebo Game ban (herný ban), tak je nutné zabezpečiť si úplne nový Steam, pričom je potrebné na tom účte znovu nahrať povinný počet hodín.
CS:GO Akademik (2022-2.11-27.11)
CS:GO Akademik Pokročilý (2022-27.11-10.12)
Lopko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 130
Registrován: 01 zář 2021, 17:29

Re: [Z]Žádost o práva

Příspěvekod Seweee » 07 črc 2022, 18:01

dejviik píše:Vac je na cs go a byl udělený před x lety už jsem se poučil.
A nahrané hodiny jako haloo,já sem na tom serveru hrál už před 2 roky a můžu doložit i s creenem o koupi vip,evip z toho roku ale dobrá zkusím točit dema cheateru a by tam šla vidět nějaká snaha,děkuju za přečtení


Stačí se podívat na hlstats, kolik máš nahráno :) V Tvém případě by asi byla vhod akademie ;)
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků