Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

zádošť o un ban /jb

Příspěvekod JornySK » 28 bře 2020, 17:57

[b]Názov topicu:[Creeper10/jb]
[b]Vaše SID:[STEAM_0:0:514697339]
[b]Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno):[https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:514697339&advType=steamid&Submit]
[b]Popíšte čo sa stalo:[brat mal ban a my máme takú istú ip a sme aj na istej wifi a brat mal ban a viacej účtou na ktorých bol ban a ked dostal na jeden ban dostal išiel na další účet ja som sa snazil sem napísať ale nevedel som ako ja som mal všetky bani expired a ked som išiel na server tak som ho dostal znova! a na brata sa prišlo a dostal som aj ja ban :( ]
budem búfať ze sa to vyrieši a všetko dobre dopadne :) ;) a ešte mám jeden problé gramatika ale stím nič neurobíťe :) :lol:
Uživatelský avatar
JornySK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 28 srp 2019, 14:10

zádošť o un ban /jb

od Rumcajz » 28 bře 2020, 17:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: zádošť o un ban /jb

Příspěvekod ericek111 » 28 bře 2020, 18:28

Napíš mi na TeamSpeaku (ts.gamesites.cz). Nájdeš ma pod nickom "Schmetterling im Krankenwagen" (Pripoj sa na server, stlač Ctrl+F a začni písať Schm....).
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků