Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žádost o unban k CT

Příspěvekod Janek02 » 08 srp 2023, 16:46

Název předmětu: Janek / Jailbreak #X
Vaše SID: STEAM_0:1:87400724
Odkaz banu z banlistu: nemám

Popište co se stalo: Zastřelil jsem dva vězně co zbyli v poslední atrakci, kde podle simona měli poslední dva být zabiti. Poté co jsem je zastřelil mi bylo vysvětleno že to není konec atrakce. Za to jsem se omluvil. Přes to jsem schytal extrémní hate od všech přítomných.
Druhý den jsem zůstal v CT z původních 5 hráčů sám na 5 vězňů. Jednomu z nich jsem dal VD za minulé kolo a pak do mě spustil admin s vysvětlováním. Během toho proti mě začalo několik T utíkat a vyvolávat vzpouru. To pro mě byla dost nepříjemná situace, z návalu stresu jsem hru opustil. Když jsem se asi po hodině vrátil, zjistil jsem, že mám ban k CT.
Pravidlům hry rozumím a hrát za CT mě baví, proto bych rád požádal o unban.
Janek02
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2023, 16:14

[Vyřešeno] Žádost o unban k CT

od Rumcajz » 08 srp 2023, 16:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban k CT

Příspěvekod mallyS » 08 srp 2023, 16:59 VIP

Čau,
na serveru ti říkalo několik hráčů, že to nebyli poslední 2, že atrakce pokračuje dál.. Ty jsi si místo toho stál za svým, žádnou omluvu jsem za mě ani neslyšel, to jestli jo, tak se ti omlouvám.. Každopádně, další kolo jsem se tě zeptal, co bude s těma dvěma, kteří dostali FK na climbu, ty jsi stejně nevěděl o co se jedná, jen jsi říkal, že byli poslední dva. Kdyby ses omluvil v tom dalším kole, žádný ban by jsi nedostal. Ale bohužel, ty ses místo omluvení odpojil a utekl :roll:

K tomu ještě nechápu, kolo před tím jsi hitl mně jako VD, psal jsem ti tak 3x, že když jen tak hituješ VD, nebylo by od věci říct simonovi, ať doplní hp. Ty jsi ignoroval, tak jsem ti to řekl do voicu (stejně jsem se žádné omluvy ani nic nedočkal), další kolo měl hráč VD, udělal jsi úplně to samé, jen ne hity, ale zabil jsi ho s výmluvou "je červený a nebezpečný".

Mohl jsem ti dát kratší ban, to uznávám.. Každopádně si myslím, že za 2 kola dát 3fk + nahitovat jen tak hráče na půlku HP a ukončit to tak, že dáš jen VDčka nebude ten správný postup.
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Žádost o unban k CT

Příspěvekod Janek02 » 08 srp 2023, 17:05

Na té mapě která je celá tmavá téměr nejde rozpoznat hráč s VD od ostatních. Kdybych si nemyslel že týpek ohrožuje CT po kterém vybíhá tak bych ho nezabil. Každopádně VD dostal a omluvil jsem se mu za to. Vzhledem k tomu bych to do toho nezatahoval.

Možná by mé omluvy bylo slyšet kdyby v týmu CT nebyli jedinci co neustále přeřvávají ostatní.

Pořád si ale myslím že je to něco za co bych zasloužil move k T a né ban.
Teď jsem ve hře (JB v3), kde nikdo nechce být u CT a i když mě to baví, jít tam nemůžu.

S tím infem k doplnění zdraví si to budu pamatovat. Každopádně i tam byly hity proto, že se přibližoval k Simonovi, kterého mám jako CT chránit.
Janek02
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2023, 16:14

Re: Žádost o unban k CT

Příspěvekod mallyS » 08 srp 2023, 17:11 VIP

Tady demo..
https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... gs6.dem.gz
4:20 mě začneš hitovat, neřešíš FH
6:30 FK na VDčko
8:35 Simon začne vysvětlovat climb, 9:13 začneš zabíjet hráče, protože sis myslel, že to všichni dokončili, žádnou omluvu jsem neslyšel, jen výmluvy "byli poslední dva".
12:20 dáváš VD heisenbergovi, já ti začnu říkat, že dostali na climbu FK též, ty se odpojíš, omluva nikde..

Za mě všechno, tak počkáme na vyjádření vyšších :)
Steam - https://steamcommunity.com/id/mallySS/
Uživatelský avatar
mallyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2019, 18:02
Bydliště: Morava

Re: Žádost o unban k CT

Příspěvekod Janek02 » 08 srp 2023, 17:13

Jak dlouho ten ban trvá?

Hele nevim jak by ses cítil ty v mé roli.
Janek02
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2023, 16:14

Re: Žádost o unban k CT

Příspěvekod Janek02 » 08 srp 2023, 18:02

Jako MFK mi přijde když náhodně vystřílíš hromadu T jen tak, ne když se snažíš dělat to co máš.
Janek02
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2023, 16:14

Re: Žádost o unban k CT

Příspěvekod Heppsak » 08 srp 2023, 18:07 VIP

Ahoj,
předem ti chci poděkovat za slušnou a rozumnou žádost o unban. Zároveň patří mé díky adminovi, který sám rovnou dodal demo a nemusel jsem si o něj psát. Takhle to má vypadat.
Teď k věci.

Podle tvých statistik vidím, že ses na JB vrátil asi po 3 letech a začal jsi hrát teprve dnes. Z toho dokážu usoudit, že vůbec nemůžeš mít páru o tom, jaké nastaly změny v pravidlech atd. Z tvého hraní bylo dost viditelné, že moc netušíš, co se děje. Podařilo se ti 2x nerozpoznat VD, netušil jsi jak funguje ten climb a ani jsi nejspíš tedy nevěděl, že pokud někoho omylem trefíš, měl bys to nahlásit Simonovi, který doplní životy, pokud mu nepřekáží žádný rebelant.

Admin měl dle mého zvolit jiný reason banu. Ban ti zkrátím ze 2 dnů na 1 den. Ovšem bych ti doporučil, aby sis nejdříve osvěžil celý JB a až pak, kdy si na to budeš věřit, šel do CT, aby ses vyvaroval podobným situacím.

Vyřešeno
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník