Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyr.]Žádost o UnBan který jsem dostal NePrÁvÉm!

Příspěvekod S3nSE » 16 čer 2019, 18:45

Dneska jsem dostal ban od hrdiny jménem Jhin the Virtuoso

Jak jsem chtěl něco říci ohledně FK tak mi začal někdo volat, takže hrála hudba..
a on mě ani jednou neupozornil (nenechal mě to ani vysvětlit) hned mi navalil ban na 24 hodin..

A jako důvod dal: Neschopnost simona (což vůbec nechápu)

Tímto bych prosil o UnBan.

Se srdečným pozdravem Saint.
Nick: Saint-Tropez
ID: STEAM_0:1:426762358
na serveru: Gamesites.cz JailBreak #3
Dne: 16.06.2019
Čas: 19:30

Dlouho jsem nic podobného nepsal, ale když dostanu ban a vím proč tak to je v pořádku, ale když dostanu ban neprávem tak to nenechám jen tak být.

Takže bych ještě jednou poprosil Gamesites, aby si víc kontrolovali A-TEAM a podobným problémum předcházeli.
Uživatelský avatar
S3nSE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2018, 16:03

[Vyr.]Žádost o UnBan který jsem dostal NePrÁvÉm!

od Rumcajz » 16 čer 2019, 18:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o UnBan který jsem dostal NePrÁvÉm!

Příspěvekod Miselin308 » 16 čer 2019, 19:18

Haha. Říct něco ohledně freekillu, s tím že ti náhodou začne aj hrát nějaká hudba, je tak trochu podezřelý. U těch ct jsi z důvodu, abys hlídal simona, ne aby sis tam pouštěl písničky když se něco řeší. Podle mého je tenhle ban přiměřený pro lidi, jako jseš ty. Nikoho to nezajímá, že ty si dj fero. Od toho máš ts, abys to tam pouštěl kamarádům, ne hráčům na serveru.
Ode mne vše.
Miselin
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57

Re: Žádost o UnBan který jsem dostal NePrÁvÉm!

Příspěvekod S3nSE » 16 čer 2019, 21:09

Haha :lol: tak jestli tady takhle řešíte všechno tak to asi nemá cenu tady něco příšte přidávat... ale i tak musím odpovědět>

1. proč by to mělo být podezřelý, když napíšu všechno do podrobna? (tak jak to vždycky chcete)

2. kde jsem napsal, že jsem nehlídal simona? napsal jsem, že jsem chtěl poupravit vysvětlování vězně ohledně FK,
přitom jsem simona hlídal po celou dobu..

3. jdeš off-topic s tým, že jsem pouštěl písničky.. pokud ještě umiš číst tak se podivej pořádně co jsem napsal.

4. S takým-to přístupem bys mi tady neměl vůbec co odpisovat.. jako ADMIN by si měl dělat svou práci profesionálně, s rozumem a ne - tvrdohlavě, arogantně a egoistický tak jak se to dělalo za ČSSR

5. Nevyřešil si nic, takže musím čekat zbytečně 24h

Ode mne vše. Díky za tvůj čas a zcestné vysvětlení :)
Uživatelský avatar
S3nSE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2018, 16:03

Re: Žádost o UnBan který jsem dostal NePrÁvÉm!

Příspěvekod asdfJB » 17 čer 2019, 19:46 VIP

Podľa dodaného dema si na serveri kazil hru tým, že si púšťal hudbu do voicu a začal si popri tom ešte tancovať myšou.

Unban žiadosť zamietnutá.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník