Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 28 dub 2021, 20:30

Hráč Synnek
Steam ID STEAM_1:1:579015425
Steam3 ID [U:1:1158030851]
Steam komunitní 76561199118296579
Datum a čas udělení 04-28-21 20:59
Délka Permanent
Vyprší Nikdy nevyprší.
Důvod [Cheat] Wallhack
Zabanoval Admin killermacka
Místo banu Gamesites.cz ^Retakes #1 | !knife !ws !gloves
Celkem banů No previous bans
Bany (0) nikdy

Opravdu jsem nepoužíval wh a ani jiné podvody. Rád by jsem viděl dema kde jsem usvědčen že používám wh nebo případně něco jiného. Hraji faceit a nedovolil by jsem si podvádět na vašich servrech.
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

[V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

od Rumcajz » 28 dub 2021, 20:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod killermacka » 28 dub 2021, 20:48

Zajtra ti hodím Dema už niesom na PC
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 28 dub 2021, 20:53

Dobře ještě by jsem se chtěl sejít na ts pokud to bude možné. Je mi 18 tak by neměl být žádný problém. Chci si jen v klidu promluvit.
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod killermacka » 29 dub 2021, 19:15

Ahoj
demá ti dodám zajtra kedže celý deň nemám čas a ani večer teraz nemôžem tak len aby si vedel. Zajtra tie demá budeš mať na isto.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 29 dub 2021, 20:24

Dobře stejně vím, žře jsem lgt možná jsem na hovna ale to nic nemění že jo
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 29 dub 2021, 20:58

Jen chci podotknout že admin je povinen poskytnout demo do 24 HODIN ale nevadí
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod killermacka » 29 dub 2021, 21:26

Kamo ja mám reálny život,nebudem u Pc sedieť každý deň a čakať kto kedy si požiada o ub,tak či tak si to s tebou vybaví vac/ow takže nemaj strach
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 29 dub 2021, 22:06

Já taky dneska jsem byl doslova chlastat lol a zaplej fakt nejsem to že je někdo lepší než ty neznamená že je zaplej (nebo dá lucky kills) ale np jsem faceit lvl 5 a jsem smurfa ale np miluju adminy který dosáhli max goldu a rozhodují o banech požaduju ts rozhovot a někoho kdo rozezná dobreho hráče od háčkera to že dám nějaký obv kill lucky a pak hraju jak bot nic neznamená doslova mi sám Amaze řekl že jsi bot chci aby se na to podíval nějaký člověk co rozezná háčky a lucky od sebe děkuji věřím že je tady někdo kdo je normální třeba jako ten kluk co mi pomohl napsat žádost jsi fakt frajer a ty kilermacko nebo jak se jmenuješ jsi povinen do 24 hodin poslat demo sice reálný život můžeš mít ale to tě neomlouvá jsi admin tak plň povinnosti nebo to nedělej jednoduché tady máš muj faceit: https://www.faceit.com/en/players/MarekSynek požaduju omluvu a tvou rezignaci jako admina když nemáš čas máte tam napsané že musíte do 24 hodin poskytnout demo což jsi neudělal tak já nevím no to by jsem měl dostat insta unban když jsi se nevyjádřil do 24 hodin vlastně jsi mohl poupravit celý záznam tak aby to vypadalo že jsem zaplej nevím je to komedie dostanu ban za něco co nemám a kluk se mi nedokáže vyjádřit do 24 hodin když je to jeho sad je mi fakt zle kluci měl by se na to koukat někdo kdo tomu rozumí a né někdo kdo dá ban jen kvůli tomu že hráč nemá medaile a dá nějaký random lucky kill ale np jsi dobrej
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 29 dub 2021, 22:13

Doslova chci někoho kdo je tady šéf jelikož tady to je komedie nebude mi tady nějaký 19 fracek říkat že jsem zaplej když je jen slabej kus. A nedělá svou práci tak jak má. Okamžitě chci ts napiš mi sem čas a jaký ts budu tam nechci tady stále psát jak idiot
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 29 dub 2021, 22:31

Jsem fakt vytočenej na vašich servrech mám odehráno tak 40 hodin a dostanu tady ban od hráče kterýho ani neznám a má nulovej skill jako fakt musím tady řešit hovna 2 dny jelikož není schopnej poslat demo a nedá ani pořádné vyjádření.
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod BarryAtua » 29 dub 2021, 22:41

Dobrý den.
Pokud máte opravdu zájem si s někým pokecat, rád se s vámi na našem TS sejdu, já totiž život nemám, takže můžeme pokecat. :)
Dnes už jdu teda spát, protože nechci rozčílit mamku, ale zítra mám čas už od rána, tak se můžeme v pm domluvit, což?
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 29 dub 2021, 23:06

Jistě děkuji napsal jsem vám
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod tibcrois » 30 dub 2021, 01:01 VIP

Zdravím,
Mluvili jsem spolu na ts a já ti vysvětloval jak to je s ub žádostí. Ještě ses mě ptal jak dlouho to může trvat, já ti vysvětloval, že admini nejsou roboti, aby byli 24/7 u pc a čekali na někoho, kdo si požádá o ub a hned mu tam odpověděli a vše by se vyřešilo. Tys mi řekl, že to chápeš, tak nevím proč to tu spamuješ a hraješ na blbečka s prominutím. Admin se ti "omluvil", že nemá čas být celý den u pc, což je pochopitelné, když spoustu z nás pracují, mají rodiny a řeší spoustu důležitějších problémů irl. Od tebe by se mohlo čekat trocha trpělivosti, slušnosti a pochopení.

Ohledně toho jak nazýváš admina
vašich servrech mám odehráno tak 40 hodin a dostanu tady ban od hráče kterýho ani neznám a má nulovej skill
, tak tento neznámý admin má na 1.6 serverech nahráno několik tis. hodin a na goučku taktéž, takže s porovnáním s tvými 40h na serveru ayaya.

Možná kdyby ses choval aspoň trochu slušně někdo z chh by ti hodil dočasný ub, pro tvůj klid na duši.

Každopádně to tu zamykám ( z důvodu spamu) - admin napíše mně nebo někomu z chh, aby sem hodili odkaz na demo + časy.

Tebe poprosím, aby jsi nezakládal další témata, nespamoval forum a vyčkal v klidu na demo. :roll: Děkuji
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod polskasila » 30 dub 2021, 09:46 VIP

Synnek píše:Jen chci podotknout že admin je povinen poskytnout demo do 24 HODIN ale nevadí

Čau, pošli mi do odkaz do PM na forku, kde je tohle napsané, jinak to odmítám řešit, vzhledem k tomu, že tu několikrát v topicu lžeš a chováš se jak pětileté dítě.
Pokud to neuděláš, dočasný unban nedostaneš (aspoň ode mne).
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod killermacka » 30 dub 2021, 16:58

Tak začnem trocha tvojím príhovorom ktorý si tu mal. Píšeš tu také veci,ako keby admini boli stroje a museli tu presne dodržiavať všetko ako sa má,ale veľmi veľmi sa mýliš.

Si predstav že ani v reálnom živote to tak v práci alebo celkovo nefunguje.Ako realitný maklér ti viem povedať počas svojej praxe že som toľko vecí ľudom povedal na konkrétny dátum počas 2-3 týždňov a polku som toho zrušil,kedže to čo je medzi pondelkom a nedeľou sa volá život a ten sa ti mení zo sekundy na sekundu a z hodiny na hodinu.

Takže nie vždy ti môže vyjsť tak ako chceš,napísal som ti jasne že nemám čas momentálne a pokiaľ by si nepísal svoje výplody,tak si mohol mať dočasný UB kým sa to neprešetrí a nedodám demá,hold ty 18 nebudeš mať ani vo sne nie to tak,ale to je len taká morálna vsuvka. Skús o tom porozmýšľať.


A poďme k veci:
Tvoj kamarát vladiss obv cheatoval ktorého som si ako prvého všimol,ten cheatoval dosť obv. a nezdalo sa mi tvoje obhajovanie ho potom,čo predvádzal na serveri tak som si spectol aj teba.Veľmi podozrivé že ? Tak poďme k demám.

http://leteckaposta.cz/976499837
02:44-02:45-fajne sa na nho pozrel xd
04:34-Ked zacina kolo tu fajne vidno ze si vobec necekuje ze by mu z rampy niekto prisiel,nic obv ale ked si pozriete cele demo tak...
12:29-12:30-Tu je to celkom jasné že sa na nho pozrel
13:14-Tu by som chcel naviazat na čas 04:34,zrazu tam niekto je tak uz tam caka,v 04:34 to ani nepozrel.
14:47-14:56-Ten prvy kill celkom vedel a druhy kill ani site nepozrie ale rovno na nho :D
15:26-15:28-Fajne sa zase pozrel na toho kowy cez unimu :D+to kolo kedy ide kowy defusovat,podla mna dost cudne ze ked to smokol enemy tak nezacal strielat do toho automaticky ale pozrel na pravu stranu.Akoze nemusi to byt podozrive ale na zaklade casov co su hore by som povedal ze zapnutost aj toto.
15:48-zase zacina kolo-rovno za typkom do garaze a nasledne lock na typka co idu z heavnu,ziadny play ze moze prist single dvere unima,rovno sa na nho pozrel na heaven ked bol este dole na rebriku.
17:02-nic obv prvy kill do garaze,pocul ale potom zase rovno heaven ide pozerat pozera tam dost dlho a zrazu ked to typek ide picknut tak si pozrie single dvere.Hraje to na debila ale nedari sa mu to no.
18:52-18:53 a dalej-Ked si vsimnete,typka v okne nevidi a ani pod oknom a ked urobia taky pohyb dopredu tak trhne zbrnaou na obidvoch,ako keby si myslel ze ho peeknu naraz,dost cudne ale tak :)

http://leteckaposta.cz/659198288
03:55-04:05- Vies o nom a este ho dost presne das prefire.


http://leteckaposta.cz/285428149
00:26-00:35-Zabijes typka vo vente a normalne na istotu ides za svojim kamaratom co walkoval cely cas a rovno si aj spravne tipnes stranu.Ziadny check ze by mohol prist outside alebo okno,dvere,rovno po nom.

00:54-00:56-Celkom nenapadne sa pozries na nho cez stenu,inak sranda ze s kamaratom vladisom ktory uz ma ban nepozerate behind iba garaz kde isli dvaja a zrazu typek co isiel na rebrik kde afkoval tak zrazu si sa pozrel aj tam,zaujimave,ale zo zaciatku prvych 10 sekund ani ťutu ze by mohol peakovat z rebrika :D

02:51-02:52 a celé kolo-Nenapadne si sa pozeral do steny a videl si len ze nikto neni na blizko tak si bez pozretia prisiel az na site a skocil a zabil typka.

03:34-Celkom na istotu to vybiehaš na to že walkujes 5 sekúnd :D

06:54-Zrazu keď vieš že tam nikto není tak si tam ides s nozom v ruke aj granatom,zaujimave.

07:00-07:01-Typka pocujes hore a pocujes aj jedneho co ti beha hore a zrazu sa pozries na nho rovno cez stenu xaxa :D

07:25-Ja ti neviem kamo,snazis sa to skryvat ale ty proste sa stale pozries na typka cez stenu a to nie len random do steny pozries ale rovno na typka a to neni prvy cas :D


08:25-Zabili ste typka v garazi a last bol niekde unima/single doors a normalne si sa pozrel kde je a ked si videl ze je daleko tak nijak si ho nekryl ale si si zacal strielat po mape.Myslim ze toto je dostacujuce az az

08:45-08:50-Sledujes typka po lave strane a ked typek z prava pozera ta tak sa to bojis peeknut riadne,zaujimave.


10:13-10:14-Zase si kontrolujes typka cez pol mapy xD

11:12-11:13-Zase sa na nho pozrie

10:55-Zase nikto neni vonku a outside len nozom pozries

10:57-Zaujimavu vetu do toho voicu hovoris.


11:38-11:42-No tak toto nepotrebuje komentar hadam

13:01-13:02-Krasne si si typka pozeral na tom heavne xd

13:15-13:16-Typek mu skoci na site a on sa pozrie na typka co mu ide z unimy a walkuje xaxa

14:32-14:34-Krasne si pozeras toho hraca peterko

14:52-Zase si sa pozrel na hraca co ti ide z vonka a este rovno ides po nom

16:34-Zrazu typek vybieha rychlejsie tak z knifu hned prehadzujes

18:31-Tu si to zahral na debila no,cakas kym peekne ale nechces zbytocne dlho lebo neisiel tak si pozeral do situ :D
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Další

Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků