Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Z] Žádost o unban - Rebelous

Příspěvekod TheRebel24 » 03 zář 2020, 21:25

Přeji krásný večer přátelé,

Dnes večer jsem dostal původně ban na 1 týden za pravděpodobně nword? Tento ban byl tedy udělen předpokládám za to, že jak jsem pozval pokec k poslechu spotify mé oblíbené skupiny Milion +, jak dohrála tak se tam hodil nějaký nword song. Neměl jsem o tom nejmenší ponětí protože nevnímám moc text písničky ale hudbu v ní. Samozřejmě že N-Word nepodporuji a nemám rád rasismus, ale zde došlo k nedorozumění kterého lituji. Dále mi bylo Trsakem oznámeno, že se někdo rozhodl (předpokládám a-team), že nás (?) zde nechtějí, vzhledem k tomu, co předvádíme. Bral jsem to tedy jako permanentní zamezení přístupu. Jak jste si někteří mohli asi všimnout, jediné co mě v pokecu vytáčí je RIOT co posílá emoty bez nitra jinak jsem relativně v klidu. Nedělám žádný nepořádek, za mě ani nijak nesnižuji v posledních dnech úroveň komunity. Od té doby, co jsem naposledy dostal mute jsem nedělal záměrně žádný nepořádek a celkem jsem ani nedebatoval ani nic takového. Chtěl bych se tedy omluvit za to, co jsem dělal o prázdninách když jsem se nudil a stejně jako určitě i další většina z vás, čekám na GS 2.0, na unikátní roleplay který nikde jinde než tady nenajdete. Chtěl bych tedy tímto způsobem zažádat o unban nebo alespoň o zkrácení banu. Moc díky a omlouvám se všem které jsem jakkoliv "pohoršil", jestli se to tak dá nazvat?
"To insure the adoration of a theorem for any length of time, faith is not enough, a police force is needed as well." - Anonymous R5 3600, GTX 1070, 16GB RAM, AiO, X370 Gaming Carbon PRO, 512GB SSD, 4TB HDD, 620W Seasonic
Uživatelský avatar
TheRebel24
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 lis 2016, 19:26
Bydliště: Salzburg, Austria

[Z] Žádost o unban - Rebelous

od Rumcajz » 03 zář 2020, 21:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Salzburg, Austria

Re: Žádost o unban - Rebelous

Příspěvekod TheRohlikar » 03 zář 2020, 22:07

Rebelous píše:Nedělám žádný nepořádek


Obrázek

Předpokládám, že se tu pak Trsak vyjádří.
Chováš se jak šulin. Někdo posílá smajlíky do pokecu, tak ty začneš psát nesmysly? Provokat?
Za poslední měsíc jsi měl kolik mute a banů?
Nepoučitelní. :)
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Žádost o unban - Rebelous

Příspěvekod Trsak » 03 zář 2020, 22:12 VIP

Varoval a upozorňoval jsem vás tolikrát, že už to ani hezké není a myslím si, že jinde byste měli permu už dávno.

Používání N-word, těch vašich přezdívek a úmyslné psaní textu jako "dement" opravdu není vtipné a snad ani nikdy nebylo.

Nedáte si říct, nebudete u nás bohužel hrát, přesně jak jsem říkal.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Žádost o unban - Rebelous

Příspěvekod TheRohlikar » 03 zář 2020, 22:13

Zamítnuto.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: [V] Žádost o unban - Rebelous

Příspěvekod TheRebel24 » 03 zář 2020, 22:13

WOKI CHLAPCI
"To insure the adoration of a theorem for any length of time, faith is not enough, a police force is needed as well." - Anonymous R5 3600, GTX 1070, 16GB RAM, AiO, X370 Gaming Carbon PRO, 512GB SSD, 4TB HDD, 620W Seasonic
Uživatelský avatar
TheRebel24
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 lis 2016, 19:26
Bydliště: Salzburg, Austria


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků