Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[V]žádost o unban

Příspěvekod Skeppy » 26 pro 2019, 19:55

Název topicu: žádost o unban
Steam: https://steamcommunity.com/id/Skepicek
Přibližný čas a datum[/b]: 26.12 cca 18:30
Popište, co se stalo: Stalo se to, že jsem šel na info linku kvůli tomu, že jsem přišel o svojí firmu. Hledal jsem práci. Potkal jsem svého kamaráda cestou ven z infa, ale neviděl jsem ho rozhlížel jsem do všech směru, začal jsem křičet, že ho nevidím, jestli tady je. S tím, že můj kamarád, ačkoliv jsem mu říkal, že ho nevidím a nevím kde je. Bohužel začal metovat: Začal jsi stěžovat na některé adminy z mé strany nevím proč. Potom na mě začal mluvit, i když jsem mu říkal dej si restart mozku, mojí výzvu zanedbal a začal porušovat pravidla serveru s tím, že jsem byla osoba, která k tomu pouze přihlížela. S tím, že porušovat pravidla, zdělovat informace, které jsou mi k ničemu, opustil jsem prostor a řekl jsem mu čau. Na to jsem dostal týdenní ban za to, že jsem metoval + mixoval, s tím, že jsem ho viděl z mého pohledu jsem toho člověka upozorňoval, i přesto jsem dostal z mého pohledu, když jsem ho upozorňoval neoprávněný ban na týden, za mého kamaráda osobně mrzí jeho chovaní a těším se na zlepšení RP na Gamesites. Děkuji, že zde mohu hrát :)
Skeppy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 pro 2019, 19:40

[V]žádost o unban

od Rumcajz » 26 pro 2019, 19:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žádost o unban

Příspěvekod apploud » 27 pro 2019, 01:10 VIP

Ahoj

Ban ti bol skrátený na jeden deň, kvôli tomu, že si pôvodne mal dostať 2 dny, len tam bol missclick a dalo to týždeň.

Meta ->
Spectoval som tvojho kamaráta, kde si asi za minútu na to prišiel ty. Prišiel si na pracák, kde si hráč "Štefe" robil postavu. Došiel si za ním a pozdravil si ho. Zaujíma ma odkiaľ si vedel, kde je a o koho sa jedná, keďže si ihneď išiel za ním.

Mixing ->
On niečo začal mixovať a ty si mu bez váhania na to odpovedal. Mal si to nahlásiť a nie pokračovať v rozhovore.

To isté sme už riešili v roomke, kde som ti povedal to isté.
Life is good, without it we'd all be dead.
Uživatelský avatar
apploud
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 18 lis 2019, 00:17

Re: žádost o unban

Příspěvekod Skeppy » 27 pro 2019, 01:28

Hele jelkož, ta hra byla zabugovaná a já neviděl kdo tam je, a řekl jsem ahoj a náhodou se někdo ozval a slyšel jsem, že to je ten týpek s kterým jsem dělal rp akci ve starlingu. Zeptal jsem se jestli to je Anders a on řekl ano a na to řekl, že to už není jeho postava a začal on sám metovat a mixovat, já pouze řekl čau, odešel jsem a chtěl jsem dát relog
Skeppy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 pro 2019, 19:40

Re: žádost o unban

Příspěvekod Amaya » 27 pro 2019, 15:45 VIP

Ahoj,

Podľa toho ako to podal Apploud si mixoval no prípadnú metu tam nevidím, bola to iba zhoda náhod.

Ban sa skráti na 12 hodín.

Amaya out.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků