Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] žádost o unban

Příspěvekod callmevilda » 06 srp 2020, 15:39

Název banu: benvoluto001/ Survival 1 / reklama
Váš nick ve hre: call_me_vilda
Odkaz z banlistu: https://mc.gamesites.cz/ban/11582/detail
napište, co se stalo : chtěl jsem napsat hráčovi aby se připojil na teamspeak abychom se mohly domluvit na určitích věcech abychom se nemuseli domlouvat přes chat kde píše dalších 30 lidí a je to celkem nepřehledné (stavby,atd..)
a jelikož nemám přistup k /msg když nemám aktivované vip tak jsem poslal do veřejného chatu ip soukromého teamspeak serveru .. po chvilce mi to přece jenom došlo tak jsem do chatu napsal adminům at to neberou jako reklamu protože nechci jakoliv poškodit herní portál gamesites :D
callmevilda
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 črc 2020, 12:17

[V] žádost o unban

od Rumcajz » 06 srp 2020, 15:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žádost o unban

Příspěvekod benvoluto001 » 06 srp 2020, 16:02

Ahoj ban jsem ti dal za reklamu. Vím, že nemáš /msg atp. Přístě zvol lepší způsob jak říct ostatním hráčům o ts serveru, nebo ještě lépe se domluvte na ts.gamesites.cz. :)

https://prnt.sc/tv63sa

Teď se musí vyjádřit někdo vyšší. Myslím že ti ban zkrátí, protože to byl tvůj první přestupek. Já neměl jinou možnost než dát ban na týden.
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: žádost o unban

Příspěvekod DogeTennant » 06 srp 2020, 17:15 VIP

Ban jsem ti zrušil úplně jelikož je vidět, že to nebyl tvůj záměr a na tom tsku stejně nic neni kromě pár roomek (co jsem slyšel), takže můžeš jít hrát, ale i přes to se pokus příště IP jiných server (ať už TS nebo nějakých jiných) do veřejného chatu nepsat. :D

Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [V] žádost o unban

Příspěvekod silhy54 » 13 říj 2020, 17:25

Čau dostal jsem ban za cheating na vašem serveru, ano přiznávám se čítoval jsem ale zjistil jsem že váš server je best a už cheatovat nebudu. chápu že tomu asi nevěříte protože to říká hodně lidí ale já vás prosím.
Děkuji.
silhy54
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 říj 2020, 17:16


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků