Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] žádost o unban

Příspěvekod AnimateCloth » 18 lis 2020, 11:12

Nick: AnimateCoth
odkaz na ban: https://mc.gamesites.cz/ban/11828/detail
Hrál jsem mc pak jsem se na chvilku odpojil a jak jsem se chtěl znovu připojit, tak tam mám ban za cheating. Proč??
AnimateCloth
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2020, 11:08

[V] žádost o unban

od Rumcajz » 18 lis 2020, 11:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žádost o unban

Příspěvekod fandasliz » 18 lis 2020, 11:21 VIP

AnimateCloth píše:Proč??

Důvod tam máš, ale pokud to chceš vědět přesněji, tak ban je za x-ray, sice jsi po sobě zahladil stopy, ale moc ti to nevyšlo.
Důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=0acKp0N9rv4.
Uživatelský avatar
fandasliz
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 987
Registrován: 06 led 2014, 14:22

Re: žádost o unban

Příspěvekod DogeTennant » 19 lis 2020, 04:27 VIP

Na videu xray, ban oprávněný.

Tvoje možnosti: vymena-zakupenie-vip-za-unban-t78088.html
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2238
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [V] žádost o unban

Příspěvekod AnimateCloth » 19 lis 2020, 12:32

To video nedokazuje že mam xray, to mohl klidně vykopat on a ne já, příklad: zabiješ člověka, natočíš místo činu a potom to pošleš k soudu a řekneš, že to byl ten a ten a oni ho zavřou, protože ho zabil?? Ne, protože nemáš dostatečný důkaz, že to byl on. Pokud mám vážně xray jak říka, tak proč tam nejsem natočený jak tam dělám cestičky, proč? protože ten xray nemám !!!!
AnimateCloth
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2020, 11:08

Re: [V] žádost o unban

Příspěvekod DogeTennant » 19 lis 2020, 12:33 VIP

AnimateCloth píše:To video nedokazuje že mam xray, to mohl klidně vykopat on a ne já, příklad: zabiješ člověka, natočíš místo činu a potom to pošleš k soudu a řekneš, že to byl ten a ten a oni ho zavřou, protože ho zabil?? Ne, protože nemáš dostatečný důkaz, že to byl on. Pokud mám vážně xray jak říka, tak proč tam nejsem natočený jak tam dělám cestičky, proč? protože ten xray nemám !!!!


Však je tam v chatu napsané žes to kopal ty... :D Když to chceš porovnávat k místu činu, tak si představ že tohle jsou třeba otisky prstů.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2238
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [V] žádost o unban

Příspěvekod AnimateCloth » 19 lis 2020, 12:40

DogeTennant píše:
AnimateCloth píše:To video nedokazuje že mam xray, to mohl klidně vykopat on a ne já, příklad: zabiješ člověka, natočíš místo činu a potom to pošleš k soudu a řekneš, že to byl ten a ten a oni ho zavřou, protože ho zabil?? Ne, protože nemáš dostatečný důkaz, že to byl on. Pokud mám vážně xray jak říka, tak proč tam nejsem natočený jak tam dělám cestičky, proč? protože ten xray nemám !!!!


Však je tam v chatu napsané žes to kopal ty... :D


To si mohl klidně udělat přes nějaký program... Nebo si dát můj nick a vykopat to:D
AnimateCloth
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 lis 2020, 11:08

Re: [V] žádost o unban

Příspěvekod Khertys » 19 lis 2020, 20:16 VIP

AnimateCloth píše:
DogeTennant píše:
AnimateCloth píše:To video nedokazuje že mam xray, to mohl klidně vykopat on a ne já, příklad: zabiješ člověka, natočíš místo činu a potom to pošleš k soudu a řekneš, že to byl ten a ten a oni ho zavřou, protože ho zabil?? Ne, protože nemáš dostatečný důkaz, že to byl on. Pokud mám vážně xray jak říka, tak proč tam nejsem natočený jak tam dělám cestičky, proč? protože ten xray nemám !!!!


Však je tam v chatu napsané žes to kopal ty... :D


To si mohl klidně udělat přes nějaký program... Nebo si dát můj nick a vykopat to:D


To uz klesame hodne hluboko...proc by tohle jakykoli admin mel zapotrebi? (ikdyby k tomu mel vubec moznosti)

Dukaz tu mas, ban byl opravneny, stiznost tudiz zamitam.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků