Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] žádost o unban

Příspěvekod adamecmatyas » 04 led 2021, 20:17

SID: 1:1:427657229
https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... mid&Submit

Ahoj, chtěl bych požádat o unban nevím proč jsem dostal ban, za obcházení banu ,když jsem žádný ban neměl.

e. Schmett 2021-01-19: Zlúčené z duplicity.
adamecmatyas
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2021, 20:10

[V] žádost o unban

od Rumcajz » 04 led 2021, 20:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

[V] žádost o unban

Příspěvekod adamecmatyas » 11 led 2021, 15:40

Jailbreak #3
název účtu : adamecmatyas
Vaše SID: STEAM_1:1:427657229
Odkaz banu z banlistu:https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:427657229&Submit


Dobrý den,
po druhé jsem dostal ban za obcházení banu včera mi skončil ban na jeden týden. i minule jsem psal na fórum, nikdo neodepsal. Chtěl bych požádat o unban nevím proč jsem dostal ban.
adamecmatyas
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2021, 20:10

Re: žádost o unban

Příspěvekod ericek111 » 11 led 2021, 16:02

Ahoj,

budeme sa teda tváriť, že je to chyba a veľká náhoda. Máš unban. Potom to ešte pozriem.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník