Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] žádost o unban

Příspěvekod NYTRO » 12 led 2021, 21:14

steam:ORTYN / Jailbreak #7
Vaše SID: STEAM_1:1:580503601
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... Text=ORTYN

pokusil jsem se o obcházení banu již se to nestane. Ban jsem dostal za bhop script který jsem neměl ale bylo to velice podezřelé a proto to chápu.Žádám o unban již se to nestane.
NYTRO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 led 2021, 21:07

[V] žádost o unban

od Rumcajz » 12 led 2021, 21:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žádost o unban

Příspěvekod ericek111 » 13 led 2021, 14:47

A len veľkou zhodou náhod si dostal dva dni po bane od admina rovno aj VAC na účet. :lol: :lol:

Žiadne aktívne bany u Teba nevidím.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: žádost o unban

Příspěvekod Paresek » 13 led 2021, 15:37

Dobrý den chtěl bych požádat o unban na vašich serverech ,ban jsem nejspíše dostal omylem o tom může svědčit i mé score ,které nebylo vůbec dobré a žádne aimboty nebo wallhacky jsem nepoužíval .

e. Schmett: Založ si svoj topic podľa vzoru. Takto ani nevieme, kto si.
Paresek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 led 2021, 15:32

Re: [V] žádost o unban

Příspěvekod ericek111 » 19 led 2021, 02:22

Po zhliadnutí ďalších záznamov (z doby po skončení všetkých banov za obchádzanie) zabanovaný za multihack.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků