Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]Žádost o unban

Příspěvekod sukaLlustr » 23 led 2021, 20:51

název topicu: OUEF LMAO/ Mirage only #1
moje steam id: STEAM_1:0:554197444
odkaz na ban: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Ještě včera jsem hrál asi do půl noci možná trošku déle na serveru poté jsem si šel lehnout a když jsem se dneska chtěl opět připojit zjistil jsem že mám ban z důvodu užívání "wallhacku" nikdy jsem tyto programy nepoužíval ani to nemám za potřebí takže by mě zajímalo jak jsem mohl za toto dostan ban předem děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

[V]Žádost o unban

od Rumcajz » 23 led 2021, 20:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban

Příspěvekod tibcrois » 23 led 2021, 20:57 VIP

sukaLlustr píše:název topicu: OUEF LMAO/ Mirage only #1
moje steam id: STEAM_1:0:554197444
odkaz na ban: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Ještě včera jsem hrál asi do půl noci možná trošku déle na serveru poté jsem si šel lehnout a když jsem se dneska chtěl opět připojit zjistil jsem že mám ban z důvodu užívání "wallhacku" nikdy jsem tyto programy nepoužíval ani to nemám za potřebí takže by mě zajímalo jak jsem mohl za toto dostan ban předem děkuji za odpověď.

Čau, banoval jsem tě já, co nejdříve ti hodím vyčasované demo i s gotv.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Žádost o unban

Příspěvekod sukaLlustr » 23 led 2021, 21:23

Dobře čekám tedy
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

Re: Žádost o unban

Příspěvekod tibcrois » 24 led 2021, 17:07 VIP

sukaLlustr píše:Dobře čekám tedy

Jsem rád, že jsi vyčkal a zdržel se zbytečného spamu. Moje demo, které jsem točil a trvalo třeba 20min mi nefunguje, hra hned po zapnutí padá, tudíž jsem si musel stáhnout hltv a doufat, že bude fungovat.
zde je hltv demo
a zde jsou časy:
2:15 - nečekuješ si basic pozičky a jdeš hned na rampu na enemy a víš, že je afk.
2:31 - tvůj movement a preaimování vůču týpkovi co bežel k tripplu a pak ty schody, víš kam se dívat
3:45 - rashuješ úplně na pána palace a nečekuješ si basic pozičky - kdyby tu někdo byl jsi insta dead, ale víš, že tu nikdo není
3:50 - byl slyšet spadnutí z jumpu, ale ty nerašuješ, protože víš, že si na tebe čeká
5:15 - skočíš do paláce a nerašuješ a až pak jsou slyšet kroky, kroky utichnou a ty jdeš na jistotu, že se nedívá
6:29 - zajímavá pozička - víš, že čeká nerašuješ a pak to zkusíš
12:05 - týpek tam je, hodí granát a ty nerašuješ, čekáš jestli vyjde, ale dobu, protože víš, že je na close a míříš si na místo, odkud může vyjít¨
12:28 - já jsem tam toho týpka neslyšel, možná přes ty hlasy, ale krásně si zamíříš na něj.
12:59 - víš odkud vykoukne
14:30 +- - týpek walkuje nic neslyšíš a walkuješ taky whyyy
14:55 - tys věděl o něm a on věděl o tobě a říkáš, týpek ví
16:30 - tady mi přijde, že je sleduješ přes zed
17:04 - prefire úplně krásně kdyby šel má hlavu
19:20 - v mým výhledu tam máš zelenou blbost a stejně tam zkoušíš střílet
21:27 - já osobně bych si checknul jungle angle a pak až stairs a ty jdeš na jistotu na stair proti dglovi, nebyl slyšet
22:20 - jeden přeběhl a druhej walkoval a ty furt čekáš na toho, kterej walkuje.
22:35 - nebyl vidět a ty ho začínáš hitovat přes tu zeď, jestli jsi hitoval podle zvuku, jsi goddd
22:40 - týpek walkuje b, ty o něm víš kvůli pár střelám, máš krásnej angle na hlavu a on tě začne hitovat - ještě říkáš, že o tobě nemohl vědět, přitom ty jsi taky nemohl vědět jestli už nepřešel do matrixu nebo tě nešel na shorta, víš, že je na situ a kouká do okna.
tady tě to moovne k T
26:57 - mohl bejt u auta, na forestu, v situ kdekoli a ty se koukneš přímo do backsite - luckyyy asi
27:30 - nemůžu si pomoct, ale to tvoje preaimování mi nepřijde clear, skoro vždycky přesně na enemy - na private rank 30, bez odznaků, pár set hodin.
27:50 - prostě halo? mohl bejt na close vpravo a zas přesně na něj.
27:55 - nevim jestli byl vidět podle radaru, ale zas přesně na něj (žádný info nepadlo a kroky jsem neslyšel)
29:25 - nevim prostě, krásně na něj až vyjde
30:25 - krásně do smoku na něj s dglem spray
31:10 - jeden týpek walkuje z B, druhej běží z tspawnu, původně to chceš rushnout, ale pak uvidíš z pomocí wh toho na spawnu, tak čekáš a furt se bojíš toho B, aniž by jsi někoho slyšel nebo měl nějaký info
31:25 - nevim jestli se mi to zdá, ale zazoomuješ ještě dřív než ho uvidíš, jako slyšíš dupnutí, ale hned zoom, protože víš, že skočí
32:20 - najednou nejdeš prefirnout auto nebo mrknout na close, protože tam je wipo
33:20 - krásnej walk a pak krásnej prefire na con..
36:40 - jo tvůj team8 po něm stříli je na close, ale ty zas přes to dřevo přímo na něj
36:50 - zase víš, že půjde do kuchyně..
37:01 - aim zase přesně na něj do paláce
40:00 - úplně milipixel jeho hlavy tam byl vidět a ty si ho všimneš o půl jedný ráno
40:52 - prefire na jistotu?
41:05 - týpek jednou střelí a pak walk, mohl jít back a nebo ti walkovat metrix a ty jakoby míříš na jungli, ale čekáš že ti přijde zprava??? a reakce lvl pro
41:45 - zase na ct, preaimování lvl god
42:40 - opět prefire na auto, tentokrát na jiný místo jakobys věděl, že tam je
42:50 - víš, že je na close v situ, ještě dáváš info tomu týpkovi, se kterým si povídáš
43:25 - ten tvuj kámoš umře, řekne, že tam jsou dva, ty jakoby aimem sleduješ toho u tý zídky, pak zas koukáš na backsite a jdeš back, ale víš, přesně kde jsou
42:40 - víš, že jde na auto
44:10 - střílíš ještě než vychází ze smoku

Vyčasoval jsem ti celý tvůj play, kde dle mého víš až moc o hráčích, kde jsou. Jsou basic pozice, kde si to čekne každej, ale ty si ve většině případech čekneš jen ty, kde někdo opravdu je, jdeš s naprostou přesností, že tam někdo je.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Žádost o unban

Příspěvekod sukaLlustr » 24 led 2021, 18:07

Okey thank you ale doopravdy nehackuju můžu ti klidně předložit do soukromých zpráv účet s 2008 hodin a pak ještě jeden asi s 1k hodin
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

Re: Žádost o unban

Příspěvekod sukaLlustr » 24 led 2021, 18:09

ale respektuju když na to koukám vypadá to že hackuju nenám jak dosvědčit že to tak není a mám ho asi právem když to tak vypadá děkuju za řešení
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

Re: Žádost o unban

Příspěvekod AltairGS » 24 led 2021, 18:10 VIP

Ahoj,

Priložené dôkazy sú v CHH sekcií a do pár dní ti sem niekto z nás hodí verdikt.
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: Žádost o unban

Příspěvekod sukaLlustr » 24 led 2021, 20:02

Dobře děkuji
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

Re: Žádost o unban

Příspěvekod KondomfromCTF » 25 led 2021, 01:09 VIP

Hi,

na demu cheating, ban zůstává.

Tvá možnost: chces-unban-ihned-t185980.html

Vyřešeno.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků