Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Zamietnuté] Žádost o Unban.

Příspěvekod filipeu » 24 led 2021, 02:13

Duvod: [Cheat] Wallhack, AimBot
Delka: Permanentní.
Disconnect: Byl jsi zabanován. Jdi na https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/ pro více informací...
Odkaz na ban:https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:239504312&advType=steamid&Submit
SID: STEAM_1:0:239504312
Co se stalo..?: Chtěl jsem si dát večerní gamesku u AWPček, poprvé co jsem se zkusil napojit mi bylo oznámeno že jsem byl permanentně zabanován kvůli obcházení trestu.. Jelikož sdílím pc se sestrou co také aktivně hraje CS:GO byl jsem se jí zeptat zda nemá nějáký smurf na cheating, říkala že o žádném neví. Tak jsem se zkusil napojit znovu a to už mi bylo pouze oznámeno že jsem byl zabanován (jak jsem již zmiňoval) chci se tedy dotázat zda by byl možný unban.. Díky s pozdravm váš Filip :).
Uživatelský avatar
filipeu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2021, 01:57

[Zamietnuté] Žádost o Unban.

od Rumcajz » 24 led 2021, 02:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o Unban.

Příspěvekod ericek111 » 24 led 2021, 02:22

Neprešla ani hodina a už tam máš aj VAC ban. :lol: :lol: Tak to vidím prvý raz. :D

https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/? ... :555112750
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/? ... :585638944
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/? ... :239504312

Oceňujem kreativitu. Väčšinou cheatuje brácha, sused, kamarát na počítači... Môžeš si zakúpiť unban pre každý ban samostatne. Najprv však odinštaluj cheaty a nauč sa, že klamať sa nepatrí.

Zamietnuté.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: [Zamietnuté] Žádost o Unban.

Příspěvekod filipeu » 24 led 2021, 02:53

Zdravím ještě jednou :) Ty odkazy na dva bany jsou accy pod mojí ip..?
Nechci nějak podceňovat adminy, ale já bych vážně neměl důvod si dělat 2 "smurfy".. A také bych řekl že bych to asi za minutu (usuzuji podle udělení banu) ani nestihl.. Dobrá nechám to na usouzení admina.. Jelikož tomu asi rozumí víc než já a já proti celé admin group neudělám :).. Snad se ještě někdy u vás objevím.. Díky alespoň za zpětnou vazbu.. Mějete se :)
Uživatelský avatar
filipeu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2021, 01:57

Re: [Zamietnuté] Žádost o Unban.

Příspěvekod filipeu » 24 led 2021, 03:17

Také bych rád dodal že mám pouze jeden účet na kterém mám kolem 1k hodin a zatím jsem nedosáhl nejvyššího ranku na MM ani na Faceitu či Esee, tedy nemám důvod cheatovat.. Také bych řekl že koupení unbanu když jsem necheatoval je blbost.. Stále nechápu za co jsem ban dostal. Prostě ještě nemám z CS:GO takový experience abych si musel dělat několik sekundárních účtů na cheating či smurfing. Budu si stát za svým názorem.. Mějte se :))
Uživatelský avatar
filipeu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2021, 01:57

Re: [Zamietnuté] Žádost o Unban.

Příspěvekod ericek111 » 24 led 2021, 04:15

Z Tvojej IP sa za dva roky nepripojil nikto okrem účtu, pre ktorý žiadaš unban (ďalej len "main"). Zrazu sa napojí cheater (druhý účet pre danú IP) z Tvojej IP (prvý raz z daného učtu) 7 minút po tom, ako odídeš. Cheatuje asi pol hodinu, dostane ban. Tak sa napojí z ďalšieho účtu (tu už snáď môžeme povedať, že je to cheaterov smurf), kde dostane ban. A zrazu, presne 6 minút po tomto bane, sa vrátiš zo svojho mainu na server. To sú ale náhody. A všetky na seba nadväzujú. Žeby v priebehu trištvrte hodiny u nás začali hrať presne na rovnakom serveri ďalší jeden/dvaja ľudia z Tvojej IP, aj keď nikdy predtým sa nenapojili na GameSites? Nemusím byť Colombo, aby to smrdelo.

Tu sa odpojíš z mainu (posledný záznam):
2021-01-24 00:43:17 Team Bonus My team received a points bonus of 2 for triggering "All Counter-Terrorists eliminated".

Pripojíš sa z účtu, na ktorom dostaneš o 01:15 ban za wallhack:
2021-01-24 00:50:53 Entry I entered the game. Gamesites.cz ^AWP Server [awp_lego 2 only] !ws awp_lego_2

Skúšaš sa teda pripojiť z ďalšieho smurfu, kde dostávaš ban za obchádzanie o 01:20:
2021-01-24 01:20:27 Entry I entered the game. Gamesites.cz ^AWP Server [awp_lego 2 only] !ws awp_lego_2

Pripojíš sa na main, kde dostávaš o 01:26 ban za obchádzanie:
2021-01-24 01:26:39 Entry I entered the game. Gamesites.cz ^AWP Server [awp_lego 2 only] !ws awp_lego_2


Neboj, nie si prvý, druhý, ani desiaty, čo skúša unban takýmto spôsobom. Priznaj chybu a kúp si unban, pretože inak ho nedostaneš.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků