Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] žádost o UNBAN

Příspěvekod sickk » 19 úno 2021, 08:23

Název topicu: Ban za WH
Vaše SID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199114933021
Odkaz na ban: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... =sickkness
Popis: včera navečer jsem dostal ban za údajný WH na public miragi. Nikdy jsem necheatoval, hrál jsem na smurf acc, což zakázané není. Nevím podle čeho admin usoudil ,že cheatuji , měl jsem normální skóre asi s 2k/d. K banu není přiloženo ani DEMO ,které bych rád viděl, takže ban jsem dostal čistě podle jeho úsudku (asi).


Děkuji za odpovědi.
sickk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 úno 2021, 08:08

[V] žádost o UNBAN

od Rumcajz » 19 úno 2021, 08:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod Audis » 19 úno 2021, 11:17

ahoj ban si dostal odomna za WH snazil si sa to skryvat no potom si sa asi opustil a prestal to skryvat.


Demo: http://leteckaposta.cz/504956628
Uživatelský avatar
Audis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14 čer 2014, 09:57

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod sickk » 19 úno 2021, 13:31

Demo mi bohužel nejde spustit. Je nějaká možnost jak ti dokázat, že jsem legit ?
sickk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 úno 2021, 08:08

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod KondomfromCTF » 19 úno 2021, 22:43 VIP

Hi,

demo padá (nelze spustit), prosím admina o vyčasování GOTV dema.

Díky.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod AltairGS » 19 úno 2021, 23:19 VIP

Demo a časy od admina tu:

https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/M ... ge.dem.bz2

23:50 hraci mu cely cas walkovali do chrbta nemal ich ako pocut a on sa otocil a vedel ze su tam
25:00 sice dostal info ze je dzungle ale sam mozes vidiet jak to zahral a obv vedel po skonceni smoku kde sa hrac nachadza a chcel to zahrat clear

32:50 dostane info ze je v kitchen ale sam mozes vidiet ze ho rovno prefiroval na bcko
33:56 dve smoky na mide a connectore a on mu aj tak cez ten smoke predmieri na hlavu

38:36 dostava info ze hrac je v palaci no on vie kde presne je vyskace si na kamen a okamzite ho zabije
47:09 zase vie kde je aj ked mu nikto info nedal

49:00 prisiel s conu na mid a hned vedel kde hrac v smoku je + v tejto situacii mi to prislo ze ma no recoil
49:12 ide do A apatrov a uz si nanho predmieruje nikto mu info nedal ani nezomrel tam takze nemal ako vediet ze je tam.

52:10 celkom basic situacia no prijde mi ze onom vie a len kontroluje ci mu nevybehuje tieto
53:30 zoberie ak a walkuje presne tam kde vie ze je hrac
58:18 zacne strielat na b do okna sice kazdy tam dieruje no on to dieruje presne pod neho + kazdy dieruje uplne inde kedze vieme kde vlastne T stoja xd

1:00:40 nemam co ktomu dodat
1:04:38 zase prijde do conu a sam mozes vidiet kde hned si predmieruje aj ked mu nikto info nedal kde sa T nachadza

1:05:55 mozes vidiet ako zabije 2 na mide a hned si mieri na short pretoze tam ctcka vybiehaju
1:08:00 pocuje jedneho vybiehat striela sa snim a hned pocas toho uz prefiruje dalsieho co vybieha mohol ho sice pocut ale pri tej prestrelke som ho ani ja sam nepocul

1:17:00 mozes vidiet ako si predmieruje na typka co stoji v apartoch ciste WH
1:18:23 dostal sice ze info ze short jeden no sam mozes vidiet jak si predmieril uz na jeho hlavu a bohuzial na serveri uz ludia plakali ze ho mam spectovat tak sa snazil to skryt a nechal ho tak

1:22:20 je vidiet ako ide a rovno mu to trhne mis na hraca ktory sa este len objavi
1:24:00 uz z underu si predmieruje na typka ktory sa schovava v cone v pravo
tu dostal ban.
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod sickk » 20 úno 2021, 13:04

jsem rád že se k tomu někdo vyjádřil a tak přidávám aspoň maličkosti na obhajobu :D

23:50 před rampou lachtaneček vystřelil, na demo to jde nádherně slyšet proto jsem se otočil
25:00 nevim co k tomu napsat, klasicka ukazka gamesense, ten spot v jungli je moc obvious, každý si to checkuje ať už tam byl smoke či ne nic na tom nemění
32:50 čekal jsem že bude stát close za oknem, je to cool pozice jde krásně vidět až k doorum od kitchenu, to že stál uprostřed situ v lineupu s tou pozici je prostě shoda náhod.
33:56 beastik tam střílel a přebíjel, je ho tam slyšet, nic víc v tom nehledej, to že nehraju jak bot neznamená že mám WH..
38:36 GAMESENSE , reálně jsem myslel že bude až v zádu na těch schodech, to že byl na close neovlivnim ,nevím co dodat
47:09 vždyť tam týpek scopoval, jde to slyšet uplně parádně :DDDDDD
49:00 default play, nevíc co za tím hledáš , a k tomu že mám no-recoil nebo co ? :DD k tomu se snad ani vyjadřovat nebudu,jestli chceš můžu ti ukázat jak trénuju, ale pochybuju, že to někoho bude zajímat
49:12 teammate prošel rampu ,palác nikdo ani nekoukal a jak sám víš do paláce chodí každé kolo aspoň 1 typek, GAMESENSE :DD
58:18 na random jsem děroval to okno ,opět nevím co za tím vidíš toho borce co vyběhl z toho smoku jsem zabil na haluz prefirnul jsem to noscopem, byl to ústřel
1:00:40 úplně nevim co se ti nezdá jestli ten quickscope v conu nebo ten deafault wallbang spot ze shortu, kde jsem navíc nikoho ani netrefil i guess :D
1:24:00 kámo :DDDDDDDDD ty jsi neviděl tu půlku těla co mu koukala přes roh té zdi???? pust si to prosimtě znovu a zkus zvážit argumenty které jsem ti napsal,děkuji

na mainu mám asi 3K killů na tomhle serveru a nikdo mi nikde neřekl ani popel, ale sotva co jdu na druhá acc tak mám WH to je celkem shit

Id od mainu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199061124495/

mám jen 1,2K hours ale každý den trénuju , hraju 1hodinu DM 20 minut aim_botz cca, pak jdu retake server nebo rovnou faceit, Za 1k hours jsem hitnul lvl 7 , RANK na MM je random to všichní víte ale pro info tam mám LEM po asi 70 winech


byl bych rád kdyby jste to vzali v potaz :D díky
sickk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 úno 2021, 08:08

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod AltairGS » 20 úno 2021, 17:17 VIP

Demo a časy od Admina sú v CHH sekcií.

Celkom ma zaujíma, prečo si sa na server napojil s čisto novým účtom, dostal si ban a potom si sa snažil obchádzať ban cez tvoj hlavný účet.

Dočasný unban nebude, počkaj si na vyriešenie CHH.
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod sickk » 20 úno 2021, 20:11

na 2. účtu teď hrávám faceity, nechtělo si mi přepínat účty kvůli jednomu serveru a navíc jsem chtěl vyzkoušet jaký dostanu rank když to budu "tryhardit", tím že jsem MG1 na "mainu" mě to celkem zajímalo, už jsem měl snad 430:200 skore i guess

na druhém účtu jsem myslel že ban nebude :DDDD jsem dumb, thats all
sickk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 úno 2021, 08:08

Re: žádost o UNBAN

Příspěvekod polskasila » 23 úno 2021, 00:17 VIP

Ahoj,
po opětovném zhlédnutí dema ti byl udělen UB, omlouváme se za komplikace. :)
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků