Staňte se jedním z nás a rozšiřte řady našeho admin týmu.

[Z]Žádost WL Tester / Admin

Příspěvekod k1cul » 11 kvě 2020, 07:59

Nick na serveru: kicul
SID: STEAM_1:1:12378386
Věk:27
Bez Banu !!
Proč být součástí týmu: Ve světě FIVEM se pohybuji už nějaký ten pátek. Z hlediska mé práce, mám docela dost času věnovat FIVEM (čas na pohovory a hraní na serveru), rád pracuji v kolektivu a dokážu být velice rychle jejím kvalitním článkem. Vždy svou práci odvádím na 110%. Nejsem žádný cholerik prostě chill.

Zkušenosti s GTA: Fivem jsem začínal hrát když začalo CORE a to spolu s Katem ( jeden kdo přivedl FIVEM na CZ/SK scénu) od něho jsem se učil a získal docela dost zkušeností co se týče RP. Dále jsme spolu měli založený server (Prime RP) který bohužel padl z důsledku neschopnosti developera a času. Jinak jsem hrál na většině velkých WL serverech (CORE,SW,SSG,KKRP). Zde na Gamesites mi přijde že to má budoucnost co se týče RP tak i po šikovnosti developeru, na to že jste se rozjeli nedávno.

Rád bych se stal kvalitním a plnohodnotným článkem Vašeho týmu. Neváhejte mě kontaktovat DIS: kicul#236.
k1cuL
Uživatelský avatar
k1cul
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 dub 2016, 16:57
Bydliště: Ostrava

[Z]Žádost WL Tester / Admin

od Rumcajz » 11 kvě 2020, 07:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Žádost WL Tester / Admin

Příspěvekod Paradizo » 13 kvě 2020, 14:12

Nazdárek,
v prvé řadě je potřeba splňovat požadované podmínky pro přijetí - aktivita, apod.
Z naší strany chceme vidět i aktivitu z Tvojí strany, například nahlašováním hráčů za porušení pravidel, abys nás přesvědčil, že víš, oč jde. Když budeš vědět, že si trochu zamakal, budeš splňovat veškeré podmínky, tak se znova přihlas.
Za měsíc můžeš požádat znova.
Zamítnuto
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Nábory Adminů a WL testerů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků