Volná debata o Counter Strike 2.

Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod sSwizzyCze » 08 kvě 2016, 20:18 VIP

Dobrý den / Ahoj ! Chtěl bych se zeptat ohledně příkazu od Simona na JB . Příkaz byl : " Máte zakázáno stát, skákat, čupět ". Mohl bych se zeptat co mám v této situaci dělat ? Nikdo na serveru mi to nevysvětlil . Děkuji za všechny odpovědi .
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Zákaz stát , skákat , čupět - JB

od Rumcajz » 08 kvě 2016, 20:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod BrooKlyGS » 08 kvě 2016, 21:13 VIP

Zdravím.
Tyto zákazy jsou naprosto nesmyslné. Simon nemůže zakázat všechno (čupět, skákat, stát) a byl by upozorněn adminem na chybu. Pokud dá Simon tyto zákazy záměrně a zabíjí za to hráče dává FK, tudíž je třeba zavolat na server admina, který to vyřeší. V případě dalších otázek se mi klidně ozvy do PM.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod pRaw » 09 kvě 2016, 14:07

Na JB6 jsme řešili jednou taky takový podobný problém. Dal jsem zákazy stát,skákat,boxovat. Poslal jsem vězně na jednu stěnu u fotbalu, bylo jich asi 11, jeden zůstal čupět a ostatní stáli.Zabil jsem všechny krom toho,co čupěl(ten co čupěl byl admin). Najednou mi celý server začal nadávat,že jsem dal MFK,že to musím upřesnit jinak se to ruší a ať jdu od CT že to neumím.Admin potvrdil mé rozhodnutí a že jsem udělal dobře. Ptal jsem se potom ještě jednoho admina a ten mi to také potvrdil.
Uživatelský avatar
pRaw
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 45
Registrován: 17 dub 2016, 17:35

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod Camikk » 09 kvě 2016, 14:37

pRaw píše:Na JB6 jsme řešili jednou taky takový podobný problém. Dal jsem zákazy stát,skákat,boxovat. Poslal jsem vězně na jednu stěnu u fotbalu, bylo jich asi 11, jeden zůstal čupět a ostatní stáli.Zabil jsem všechny krom toho,co čupěl(ten co čupěl byl admin). Najednou mi celý server začal nadávat,že jsem dal MFK,že to musím upřesnit jinak se to ruší a ať jdu od CT že to neumím.Admin potvrdil mé rozhodnutí a že jsem udělal dobře. Ptal jsem se potom ještě jednoho admina a ten mi to také potvrdil.



Situace kterou zde popisuješ je ale jiná, než ta na kterou se ptal Swizzy ... Simon může dát zákaz stát, boxovat a skákat, potom někam vězně poslat a oni tam musí doběhnout ve stoje a na místě určeném simonem si musí opět čupnou kvůli zákazu ... ale situace, kterou popisuje Swizzy -> zákaz STÁT, ČUPĚT, boxovat, skákat je jiná ... protože hráči nemohou ani stát ani čupět .. tudíž nemají co dělat -> nesplnitelný příkaz -> trest pro simona ...
Pokud máš problém tak napiš, když ti budu umět poradit, tak poradím. ;-)
CS:GO Admin - 30.10.2015
CS:GO Server Admin -> 7.4.2016
CS:GO CheatHunter -> 14.2.2016
CS:GO Hlavní Server Admin -> 31.7.2016

*Chaos<>Kamikaze*
Uživatelský avatar
Camikk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 18 pro 2013, 13:10
Bydliště: Praha

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod BrooKlyGS » 09 kvě 2016, 19:00 VIP

Rovnou vám sem připíšu jedno podobnou situaci na kterou si dejte pozor.
Simon dá zákazy stát, skákat, boxovat. Řekne: "pusťte klávesnici a myš", "koukejte se na zadní stěnu vaší cely" - v tomto případě hráči můžou čupět i stát a pokud simon zabije hráče kteří stojí je to FK a slovíčkaření. POUZE v případě když simon dá zákaz stát a pak řekne pusťte K a M a dá další příkaz MUSÍ upřesnit jestli hráči mají po splnění toho příkazu znovu čupět.
Samozřejmě příkaz "koukejte na zadní stěnu vaší cely" se dá nahradit příkazy podobného tipu a je to stejné. Např. "boxněte"

Jak si tu popisoval, hráči nepochopili co jim admin vysvětloval a mysleli si, že se to musí upřesnit pokaždé, což je blbost.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod dom69 » 22 čer 2016, 18:29

Zdravím, protože se mi tohle děje celkem často tak bych chtěl jedět jednu věc, je blbost když Simon řekne (cituji) "Máte zakázáno čupět stát a boxovat ?? Je pravda że po tomto rozkazu musím začít skákat" ??? Děkuji předem za odpověď :) Hezký zbytek dne :)
Perofacky je fuckin buh
Uživatelský avatar
dom69
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 82
Registrován: 09 bře 2016, 20:06

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod sl0n » 24 čer 2016, 07:41 VIP

dom69 píše:Zdravím, protože se mi tohle děje celkem často tak bych chtěl jedět jednu věc, je blbost když Simon řekne (cituji) "Máte zakázáno čupět stát a boxovat ?? Je pravda że po tomto rozkazu musím začít skákat" ??? Děkuji předem za odpověď :) Hezký zbytek dne :)

Simon nemůže dát zákaz "čupět a stát" ;) pokud tyhle zákazy řekne, mužeš si dělat co chceš, jelikož zákazy jsou neplatný :)
Obrázek
Uživatelský avatar
sl0n
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 136
Registrován: 20 čer 2016, 12:22

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod Soliii7 » 25 čer 2016, 05:48

Rozmetal píše:
dom69 píše:Zdravím, protože se mi tohle děje celkem často tak bych chtěl jedět jednu věc, je blbost když Simon řekne (cituji) "Máte zakázáno čupět stát a boxovat ?? Je pravda że po tomto rozkazu musím začít skákat" ??? Děkuji předem za odpověď :) Hezký zbytek dne :)

Simon nemůže dát zákaz "čupět a stát" ;) pokud tyhle zákazy řekne, mužeš si dělat co chceš, jelikož zákazy jsou neplatný :)


Ne, mas zacit skakat.
Q.Q, hophell, Zastupce, Shinta a kdo ví kdo ještě

EX HLSA JB
Uživatelský avatar
Soliii7
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 497
Registrován: 05 črc 2015, 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod SavoLita » 16 srp 2016, 21:50

a nebo begripovat
Čára je atrakce stéjně jako klec nebo fotbal a hráč který bude tvrdit opak by neměl dostat jen kill, ale taky BAN za mega demenci.
Uživatelský avatar
SavoLita
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 149
Registrován: 08 bře 2015, 17:43

Re: Zákaz stát , skákat , čupět - JB

Příspěvekod nYcko » 17 srp 2016, 05:43

SavoLita píše:a nebo begripovat


To nejde na Cs:go.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků