Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto]Žiadosť GUNGAME 2

Příspěvekod Jan1cko » 04 úno 2019, 13:28

Nick v hre : Jan1cko
Nick forum :Jan1cko
Steam Nick : Jan1cko
Steam ID : STEAM_0:0:80873786
VIP na servere : AKTÍVNE
Nejaké bany na serveroch GAMESITES : Nikdy som nemal ani nemám v pláne mať !
Nejaké úražky na admina ? : Nikdy som neurazil admina ani som nemal snažil som sa mu len pomôcť keď bol nejaký cheater na servery ..
Vek : 22
Realne Meno : Janči/Honzo

AMX PRÍKAZY : Ovládam

Prečo práve GUNGAME 2 ? : Preto lebo je to jeden s najlepších serverov čo má baví a čo teraz momentálne hrám ... Vždy keď sme v robote volám aj chalanov nech idu hrať tiež ich to strašne baví a radi hráme na vašom servery už dlhšiu dobu .. Ešte keď som mal vlastné servery a nemal som tam ľudí tak som hral Gamesites Public celkom super partia sme tam hrali no momentálne hrajú všetci CS-Go Okrem mňa !!

CS 1.6: Cs 1.6 hrám už dosť dlho .. rád som sa staral o servery kde som bol admin či aj o sveje alebo už na inom portáli kde už momentálne niesom admin prečo ? Preto lebo všetky portály skončili no a keď budem mať práva na vašom servery verím tomu že to bude var navždy rád sa budem starať o GUNGAME 2 rád ho budem prizerať aby sa nám všetkým dobre hralo aby neboli problémy s cheatermi a podobne !

Niečo o mne : Moje meno je Janči ! Moje herné záľubi sú CS 1.6 , Divoke kmene SK :P a ako bonus Hrávam po diskotékach takže so DJ.

Vo pred ďakujem za odpoveď aj kritika je dobrá ! Ak by vám ešte niečo chýbalo kľudne mi dajte vedieť na vašom webe som aktívny stále čiže nebude problém dačo doplniť .. !
VIP-GUNGAME 2
Uživatelský avatar
Jan1cko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 led 2019, 14:09

[Zamítnuto]Žiadosť GUNGAME 2

od Rumcajz » 04 úno 2019, 13:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť GUNGAME 2

Příspěvekod Seweee » 04 úno 2019, 14:08

Ahoj, nemáš nahranou aktivitu, rovněž snaha zde na fóru nulová. Nahrej potřebnou aktivitu, nahlaš minimálně 10 hráčů (kteří budou samozřejmě zabanováni) do sekce Porušení pravidel a za měsíc si můžeš požádat znova.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků