Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[V]Žiadosť k spolupraci....

Příspěvekod djszabinsky » 19 dub 2023, 00:01

Dobrý večer Gamesites.cz Team,

Volám sa Mário a pochadzam zo slovenska a zijem v UK uz 7 rokov.

Vidim, ze tomuto portalu sa velmi dari a som ochotny pomoct a aj zasponzorovat novym a kvalitnym dedikovanym serverom, aby sa gamesites rozsiril servermi a ukazal ze je v jednote sila.

Pravda je ze som kontroloval 90 percent serverov, nepaci sa mi na jailbreak, ze admini si robia co chcu a server nefunguje ako ma, mam aj spraveny video screen, kde poslem na poziadanie, myslim si ze tam boli aj administratori resp. admin.. niesom si isty, taktiez strasne vulgarne spravanie a nadavanie hracom ako je "mrkva" a podobne...
Ja ako "visitors" si zelam aby hraci, admini a hlavne staff tejto stranky dodrziavali pravidla, ktore su im dane.
Je to moj topic, kde pisem co vidim a citim, kedze ziadny hlavny administrator, own,ce-owner nemoze byt vsade.


P.S: Prosim dajte si pozor aby ste neporusovali pravidla a hlavne admini CS 1.6....

Dakujem....

Budem velmi rad ak mozem spolupracovat a dohodnut sa s CEO a rozsirit tuto stranku o 2-3x viacej ako je teraz.


S pozdravom: Mario
djszabinsky
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 bře 2017, 17:58

[V]Žiadosť k spolupraci....

od Rumcajz » 19 dub 2023, 00:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť k spolupraci....

Příspěvekod eXtr3mer » 20 dub 2023, 16:00

Ahoj, "sponzorské dary" môže riešiť cez náš donate systém :) V prípade záujmu o väčšiu spoluprácu už treba kontaktovať priamo vedenie GS, napr. whoik-u12620.html

Čo sa týka porušovania pravidiel zo strany adminov, tak mi môžeš poslať spomínané video do súkromnej správy, aby som ho preskúmal a v prípade potvrdenia previnenia aj potrestal potrestal daného admina :)

Táto sekcia však slúži na nábor adminov, takže pokladám za vyriešené a lockujem...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků