Zde si můžete zažádat o odemčení slotu na další postavu.

[Schváleno]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod Dvoro » 01 čer 2020, 19:54

[b]Steam: https://steamcommunity.com/id/dvorooo/
[b]Aktuální počet postav: 1
[b]Jméno postavy: Yuno Mitshuri
[b]Datum narození postavy: 15.10.1990
[b]Vlastnosti postavy: Tichy, Tvrdohlavy, Agresivní, Sebestacny
[b]Příběh postavy: Všetko to začalo dna 15.10.1990 ked som sa narodil. Moj otec pracoval ako učtovnik v jednej malej firme a moja mama bola sekretarka.Boli sme v celku stastna rodina alebo viac menej ma otec braval na poulične zapasy kde sa ludia mlatili o peniaze a dokazovali si kto je lepši!.Zakladna skola bola v celku pekna sranda.Spoznal som tam najlepsieho kamarata s ktorym som siel na strednu skolu.A tam to vsetko začalo.Vyber kruzku a vasen v bojovom umeni spojila 5 ludi ktori sa stali najlepsimi kamaratmi ale jak sa hovori vsetko raz konči.Vysoka skola bola skvela vec ale bal som sa ze nezapadnem lebo som bol moc tichy a o vsetko som vzdy vela uvazoval ale Karate spaja ludi a zase som stretol svojich top kamaratov ktorich som povazoval ako za rodinu!Po čase sme sa uz zacali zase stretavat v bare a vedeli sme že nas osud spojil!
Dvoro
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2019, 03:52

[Schváleno]Ziadost o 2.Postavu

od Rumcajz » 01 čer 2020, 19:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 03 čer 2020, 18:23 VIP

Ahoj, určitě to rozepiš, protože to takhle nestačí. Například mě zaujalo toto

otec braval na poulične zapasy kde sa ludia mlatili o peniaze a dokazovali si kto je lepši!


jak to ovlivnilo tvou postavu, že to sem píšeš? Toto je jen příklad, celkově tu toho máš víc.

Čekáme tedy na rozepsaný příběh :)
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Čeká se]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod Dvoro » 09 čer 2020, 01:43

Dvoro píše:[b]Steam: https://steamcommunity.com/id/dvorooo/
[b]Aktuální počet postav: 1
[b]Jméno postavy: Yuno Mitshuri
[b]Datum narození postavy: 15.10.1990
[b]Vlastnosti postavy: Tichy, Tvrdohlavy, Agresivní, Sebestacny
[b]Příběh postavy: Všetko to začalo dna 15.10.1990 ked som sa narodil. Moj otec pracoval ako učtovnik v jednej malej firme a moja mama bola sekretarka.Boli sme v celku stastna rodina alebo viac menej ma otec braval na poulične zapasy kde sa ludia mlatili o peniaze a dokazovali si kto je lepši!Bohuzial som tam chodieval po po strednej skole lebo som potreboval peniaze na skolne. V celku sa mi dost darilo si najst aj ludi ktori ma brali ako sebarovneho a bali sa ma... Neskor som sa aj po case pridal do Gangu ale to uz je take chvilkove obdobie.Zakladna skola bola v celku pekna sranda.Spoznal som tam najlepsieho kamarata s ktorym som siel na strednu skolu.A tam to vsetko začalo.Vyber kruzku a vasen v bojovom umeni spojila 5 ludi ktori sa stali najlepsimi kamaratmi ale jak sa hovori vsetko raz konči.Vysoka skola bola skvela vec ale bal som sa ze nezapadnem lebo som bol moc tichy a o vsetko som vzdy vela uvazoval ale Karate spaja ludi a zase som stretol svojich top kamaratov ktorich som povazoval ako za rodinu!Po čase sme sa uz zacali zase stretavat v bare a vedeli sme že nas osud spojil!
Dvoro
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2019, 03:52

Re: [Čeká se]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 12 čer 2020, 14:01 VIP

To stále nestačí... podívej se kolik toho napsali ostatní, kterým jsem žádost schvaloval a snaž se to zvládnout v podobném rozsahu.

Stále čekáme.
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Čeká se]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod Dvoro » 22 čer 2020, 15:33

[b]Steam: https://steamcommunity.com/id/dvorooo/
[b]Aktuální počet postav: 1
[b]Jméno postavy: Yuno Mitshuri
[b]Datum narození postavy: 15.10.1990
[b]Vlastnosti postavy: Tichy, Tvrdohlavy, Agresivní, Sebestacny
[b]Příběh postavy: Všetko to začalo dna 15.10.1990 ked som sa narodil. Moj otec pracoval ako učtovnik v jednej malej firme a moja mama bola sekretarka.Boli sme v celku stastna rodina alebo viac menej ma otec braval na poulične zapasy kde sa ludia mlatili o peniaze a dokazovali si kto je lepši!V celku som si to tam zacal uzivat lebo ma to dostatocne zblizilo jak s otcom tak aj s bojovim umenim. Po par rokoch som zistil ze otec pracoval nie len ako uctuvnik v malej firme ale aj ako clen jednej nebezpecnej organizacie. Bola to samozrejme yakuza.Ked som mal este nastupit na strednu skolu tak som sa vdaka otcovi stal mensim clenom.Len som donasal balicky a otec ma po case naucil strielat zo zbrane co som mu bol dostatocne vdacny len mame sme to nemohli povedat.Celkom by to nikto neodhalil lebo chalan so slusnej rodiny a slusnymi znamkami bol docela nenapadny a že dost.Na strednej skole som si tiez siel svoj nenapadny biznis vybavval som ludom drogy take male na pohodu a tak som si aj dokazal zarabat. Raz ma otec poslal do hlavneho sidla kde som dostal svoje prve tetovanie ako clen yakuzi na chrbat.To bol znak ze som chlap a vydrzim toho dostatocne vela. Myslel som si že moja cesta tak aj zostane ale vdaka kamaratom som tak trocha ten biznis zanechal docasne stranou. Po case ked som bol ny vysokej skole som sa naucil ako clen yakuzi ze vsetko je iba o peniazoch kto ma peniaze je panom. Korupcia vrazdy rajony to bolo proste nase.Ale stale som nebol schopny zit v japonsku.Citim som sa tak trocha ako ovca. Po case som sa zucastnil poulicnych zavodou kde som si tym docela dost zarabal auta som tak tiez miloval lebo bola to podla mna cesta ku slave a obchod s autami mi siel docela dost dobre. Ale dost ludi sa ma balo lebo som bol docela tichy a nevedeli co odomna cakat. Pak ked som sa naposledy stretol s kamaratmi sme sa rozhodli vsetci odstahovat a pokracovat vo svojom vlastnom biznise ale ja dobre viem ze peniaze budu potrebne tak budem musiet robit trocha spinavsie prace.
Dvoro
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2019, 03:52

Re: [Čeká se]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 22 čer 2020, 20:07 VIP

Po par rokoch som zistil ze otec pracoval nie len ako uctuvnik v malej firme ale aj ako clen jednej nebezpecnej organizacie.

- Jak to zjIstil?

Myslel som si že moja cesta tak aj zostane ale vdaka kamaratom som tak trocha ten biznis zanechal docasne stranou.

- Kamarádi o byznysu věděli? Jakým způsobem Yuna ovlivnili natolik, aby své činnosti zanechal?

Po case ked som bol ny vysokej skole som sa naucil ako clen yakuzi ze vsetko je iba o peniazoch, kto ma peniaze je panom.

- Nejdříve postava byznysu díky kamarádům zanechala a na vysoké škole má z ničeho nic vryto do hlavy, že je vše o penězích?


Ale stale som nebol schopny zit v japonsku. Citim som sa tak trocha ako ovca.

- Vysvětli

Po case som sa zucastnil poulicnych zavodou kde som si tym docela dost zarabal auta som tak tiez miloval lebo bola to podla mna cesta ku slave a obchod s autami mi siel docela dost dobre.

- Jako členu nelegální organizace tohoto typu tvořily většinu tvých příjmů výhry z pouličních zápasů?

Pak ked som sa naposledy stretol s kamaratmi sme sa rozhodli vsetci odstahovat a pokracovat vo svojom vlastnom biznise ale ja dobre viem ze peniaze budu potrebne tak budem musiet robit trocha spinavsie prace.

- Proč jste se rozhodli odejít?

Zodpověz mi prosím tyto otázky, jakmile tak učiníš, tak nebude problém ti slot zpřístupnit

Čekáme
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Čeká se]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod Dvoro » 22 čer 2020, 21:30

O ocovej praci som sa to dozvedel od neho sam mi povedal kde a skym co robi.Lebo vedel ze mam taky isty potencial v tom pokračovat.

Kamaratom som o biznise nehovoril skorej som sa o tom bal povedat aby ma nahodou neopustili ale urcite im to poviem po čase.
Svoj biznis som zanechal preto lebo som docela nemal cas riesit taketo veci lebo som si zatial nasiel aj inu pracu ohladom poulicnych zavodov.

Yuno zistil ze bez penazi sa nema kam pohnut... Bez penazi si uvedomil že sa zit neda.Svojim sposobom sa snazil zarabat tolko kolko len mohol aby si mohol kupovat veci.Uzivat si nie kde vonku, na nakupoch ale jeho mala vasen boli auta o ktore sa zacal viac zaujimat.Otec mu vzdy hovoril ze vdaka peniazom sa stane mocnym.Z Yakuzi sa neda len tak vyjst stale bol členom ale malokedy sa zucastnoval nejakej akcie.

V Japonksu nebol schopny zit kvoli tomu ze nechcel byt ako kazdy tam bol to taky Kolobeh Dom-Praca-Spanok-Sem tam aj nejaky vylet. Yuno sa chce stat najbohatsim a najsilnejsim clovekom na svete.

Auta boli Yunova zaluba lebo vdaka tomu dokazal zabudnut na povinosti alebo veci ktore ho trapili. Bol to stale jeho taky mensi prijem ale vdaka Yakuze bol soferom pre jedneho pana ktory mu umoznil si splnit urcite sny vdaka autam. Yakuza mu sem tam dodavala suciastky a on sa v tom sprtal a vylepsoval si svoje auto. Preteky ho cinili stastnym.

Yuno sa hlavne rozhodol odletiet vdaka kamaratom aby si zalozili svoj vysneny podnik ale ako clen Yakuzi bude nadalej zakladat aj nebezpecny biznis.Caka na spravnu chvilu kedy im vsetko povie.
Dvoro
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2019, 03:52

Re: [Čeká se]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod sSwizzyCze » 24 čer 2020, 07:54 VIP

Slot ti bude odemčen.

Schváleno
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: [Schváleno]Ziadost o 2.Postavu

Příspěvekod Paradizo » 24 čer 2020, 08:13

Slot nahozen.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Žádosti o další postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků