Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Žiadosť o admin práva na / BB

Příspěvekod Bokes » 05 led 2024, 13:07

Zdravím vás rád by som si požiadal o admin práva na BB #1

Nazov: Bokes / Róbert

Nick v hre : BokesTeR -_-

Nick na fóre : Bokes

Profil na fóre : ucp.php

Vek : 26

Steam nick : Bokeskoo

Steam ID : STEAM_0:0:639405995

Hlstats : https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_2025/ ... ayer=79052

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ) : Nie nedostal som ešte žiadný za nič, a neurážam nikoho za nič, ani nič podobné samozrejme raz za čas to vybehne ale aj to kontrolujem a samozrejme, každý den sa poučujeme s naších chýb a tie nás posúvajú vpred.

Niečo o sebe : Zdravím,Ahojte volám sa Róbert mám 26 rokov, mám vyučený 3ročný odbor Zámočnika ( Strojný Mechanik obrábač kovov a zariadení. ) Mám priateľku už 8 rokov a mám s nou dve nádherné dievčatá, jedna má 6 rokov druhá ma 2 roky užívame si život naplno. Moje hobby príroda,tetovanie,cvičenie,korčulovanie. Mám priateľov s ktorými tiež trávim čas beháme po podnikoch vypijeme,zasrandujeme proste robíme to čo nás baví. Práca pri ktorej som mal robiť je zamočnictvo ale nejak ma to nebavilo preskočil som do kuchyne kde je zomna výborný 8 ročný pizzér, na teraz som si tam dal oddych pracujem ako taxikár v Leviciach ( FIRMA VIA TAXI ). Dakujem.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Už veľmi dlhú dobu hrávam na GS portáloch nie len BB len bohužial s viacerých steam učtov lebo som mal vždy ukradnuté, chcem byť vaším vzorom a pomáhať banovať cheaterov.

Ďakujem za prečítanie tejto žiadosti dúfam že spoločne všetko vyriešíme.
Bokes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 30 led 2022, 01:17
Bydliště: Levice

[Z]Žiadosť o admin práva na / BB

od Rumcajz » 05 led 2024, 13:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Levice

Re: Žiadosť o admin práva na / BB

Příspěvekod Twixx » 07 led 2024, 04:28

Ahoj, momentálne to nevidím. Skús čosi nahlásiť do PP, z chatu preč nadávky a dohody a potom skúsiť znova (najskôr o mesiac).

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků