Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté po teste]Žiadosť o admina dante / Jailbreak

Příspěvekod grundza » 06 dub 2019, 23:11

Ahoj, rád by som požiadal o admin práva na Jailbreak 2 servery.

Nick v hre : dante

Nick na fóre : grundza

Profil na fóre : https://www.gamesites.cz/forum/grundza-u45571.html

Vek : 16

Steam nick : Kirito

Steam ID : STEAM_0:1:124572757

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/hlstats.php?mode=playerinfo&player=55980

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Ano. Dostal som pár banov za FK,MFK a nadávky. A jeden za wallhack ( neviem čím to bolo oprávnene, jeden týpek mi písal do pošty kde sú ostatný hráči, a ja som ich zabíjal, a dostal som ban.) Neviem čo som mal robiť. Asi hrať sa že neviem kde sú.

Niečo o sebe : Takže, moje meno je dante, mám 16 rokov (skoro 17), bývam v Nemecku kde idem momentálne na niečo podobné strednej škole ktorá sa venuje niečomu ako business man. Moje vysnené povolanie je programátor, pretože ovládam nie pár programovacích jazykov ako napr. Golang, RustLang, C++, C#, Java, Sourcepawn (csgo, tf2), HTML , PHP,CSS. Moje hobby sú napríklad thai box, florbal, fudbal, hokej. Hrám CS 1.6 už pár rokov, v podstate skoro 8 rokov hrám túto hru, a na jailbreak 2 som začal hrávať 4 roky dozadu. Strielačky ako také ma moc neberú, ale nášiel som záľubu v zombie móde a jailbreaku, a potom ma chytil ten jailbreak a začal som ho hrať aktívne.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Veľmi veľa hráčov tam porušuje pravidlá. Či už je to FK /MFK, DIP zo speedhackom, alebo wh / ab. Chcel by som udržovať poriadok na serveroch gamesites, pretože tie pravidlá jailbreaku ktoré su napisané viem naspamäť, a tie ktoré tam niesu ovládam na dobrej úrovni, dokonale už určite nenapíšem, pretože som našiel pár nedokonalostí, ktoré sa mi s pomocou adminov ako Mishelin, Fajkoman, Effi, Knedlajs podarilo / a darí sa dorovnať.
Skúsenosti s adminovaním už mám, bol som už adminom na iných portáloch. AMXMODX, AMXBANS ovládam dokonale, takže stým by problém nemal byť. Príkazy / bindy ako "+grab", potom "+push" (odialenie hráča v grabe) "+pull" (pritiahnutie hráča v grabe) ovládam tiež.

Takže, myslím si že som sa dosť zmenil a bol by som vhodným kandidátom aspoň teda na ten Pohovor, u ktorého by ste zistili čím si práva naozaj zaslúžim. Túto žiadosť som písal / upravoval už od môjho zamietnutia takže som sa snažil dať si na nej záležať :).
A smile doesnt always mean a person is happy. Sometimes... It simply means they are strong enough to face their problems.
Uživatelský avatar
grundza
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 63
Registrován: 22 pro 2015, 22:05

[Zamietnuté po teste]Žiadosť o admina dante / Jailbreak

od Rumcajz » 06 dub 2019, 23:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o admina dante / Jailbreak

Příspěvekod Knedlajs » 07 dub 2019, 00:16 VIP

Ja skúsenosť s hráčom mám.
Pokiaľ sa mi do 24 hodín od Adminov nedostane žiadna správa o tom, že počas mojej neprítomnosti sa chováš úplne inak na serveri, skúsiš si test.

V riešení...
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [V riešení...]Žiadosť o admina dante / Jailbreak

Příspěvekod Knedlajs » 08 dub 2019, 16:02 VIP

Zlé skúsenosti s tebou Admini nemajú. Práve naopak. Prišli mi dve kladné ohodnotenia tvojej hry.

Napíš mi na STEAMe, dohodneme si termín pohovoru.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08

Re: [Pohovor]Žiadosť o admina dante / Jailbreak

Příspěvekod Knedlajs » 23 dub 2019, 20:19 VIP

Po teste zamietnuté.

O mesiac PM.
Uživatelský avatar
Knedlajs
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 3814
Registrován: 15 kvě 2016, 10:08


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků