Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Žiadosť o Admina - Jailbreak Server

Příspěvekod ferfox » 09 bře 2023, 13:11

Nick na serveru: ferfox (bhop.exe)
SID: STEAM_1:1:487634730
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 15 let
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=107780
Bany, které jsem dostal (kdekoliv na GS): žiaden ban som nedostal
Něco o mně: Moje meno je FerFox. Counter Strike hrám už od roku 2018/2019. Okolo roku 2020 som zistil že existuje niečo, čo sa volá komuntiné servery. Prvý server ktorý som kedy hral bol nejaký maďarský server Hide And Seek. Neskôr po lepšiom pátraní na YouTube ohľadne komunitných serveroch som sa dopracoval k videu od DeeTahna, kde hral práve Jailbreak. Tento mód ma zaujal v tom, ako dozorca dáva príkazy vezňom, ktorí to musia plniť. Tiež som zistil to, že hráči nemusia plniť rozkazy ale môžu aj zabíjať CT. Akonáhle som dopozeral toto video, tak hneď som išiel na Google hľadať nejaké Jailbreak servery (SK/CZ). Prvý odkaz mi práve vyskočil od stránky Gamesites. Tak som sa ani na sekundu nezastavil a hneď sa pripojil. Jailbreak ma neskutočne bavil.. síce medzitým priśla nejaká ta pauza od toho, ale v poslednej dobe sa k tomu začínam vraciať. ;)
Proč právě já: Na Jailbreaku som dosť často a preferujem pomôcť Simonovi než mu hneď dať report za neznalosť pravidiel. Hráči ma poznajú a táto pozícia by ma bavila.
Zkušenosti s CS:GO: Túto hru hrajem už od roku 2018, a hrajem ju aj dnes. Mám nahratých viac než 1500 hodín a nemám v pláne v blízkej dobe s touto hrou prestať.
Případné poznámky: Ak by vám moja profilová fotka na Steamu prišla nevhodná, tak nemám problém to zmeniť :D
Na akých GS serveroch hrám?
Jailbreak, Surf, Bhop
Chceš nejakú radu ako sa naučiť BHOP, LongJump, Surf atď..?
Ak áno, tak odporúčam si nahrať niekoľko hodín na HNS serveroch a naučíš sa toho až až.
ferfox
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 bře 2023, 13:24

[Zamítnuto] Žiadosť o Admina - Jailbreak Server

od Rumcajz » 09 bře 2023, 13:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o Admina - Jailbreak Server

Příspěvekod Parek917 » 12 bře 2023, 16:38 VIP

Čau,
omlouvám se za pozdější odpověď.

Jak koukám, tak už jsi sám zjistil, že nesplňuješ všechny podmínky a poctivě si začal nahlašovat do Porušení pravidel. Další věc, která se od tebe požaduje a předpokládá je ale slušný chat, bohužel tvůj vypadá hrozně.

Dále nahlašuj do PP a zapracuj na tom chatu, znovu si můžeš požádat 20. 4.


Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34

Re: [Zamítnuto] Žiadosť o Admina - Jailbreak Server

Příspěvekod ferfox » 13 bře 2023, 15:19

jaj.. síce neviem kde v chate mám zlú historiu (možno to bolo dávnejšie.. neviem) ale inak okay v pohodičke. Tak skúsim nabudúce. Maj sa ;)
Na akých GS serveroch hrám?
Jailbreak, Surf, Bhop
Chceš nejakú radu ako sa naučiť BHOP, LongJump, Surf atď..?
Ak áno, tak odporúčam si nahrať niekoľko hodín na HNS serveroch a naučíš sa toho až až.
ferfox
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 bře 2023, 13:24


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník