Chceš se stát mapperem? Požádej si zde.

[Zrušen] Žiadosť o mappera - strafemachine

Příspěvekod strafemachine » 26 bře 2019, 15:21 VIP

Zdravím,

po dvoch neúspešných pokusoch pri žiadostiach o práva a mojom rozhodnutí si o práva už nežiadať som sa rozhodol požiadať o Mappera a skúsiť prispieť práve tým.

Nick: strafemachine
Vek: 21
SteamID: STEAM_0:0:8034
Steam: Profil - Klik sem
Ako dlho mapujem?: Mapoval som 5-6 rokov dozadu po dobu asi roku s prestávkami, keď som bol admin na jednom vtedy väčšom portáli. Bol som autorom viacerých máp, najčastejšie KZ orientovaných. Snažil som sa nejaké nájsť no vyzerá že sú v ťahu.
Niečo o sebe: Volám sa Jaro, mám 21 rokov. Pochádzam z Bratislavy, kde žijem celý môj život. Úspešne som vyštudoval Strednú Priemyselnú Školu Elektrotechnickú s oborom Počítačové Systémy. Som trvalo zamestnaný ako programátor inteligentných domov / zariadení, kde programujem v jazykoch ako Lua, C# alebo Javascript. Kedysi som sa práve kvôli CS 1.6 pustil do jazyku Pawn, no nikdy som to nejako nehrotil a nepokročil v tom. Medzi moje záľuby čo sa týka športov patria stolný tenis, posilňovňa, aktívne hrávam airsoft, rôzne eventy ako napríklad Spartan Race alebo Tvrďák. Mimo športov rád chodím s kamarátmi a priateľkou na vodnú fajku, len tak posedieť a vychillovať. Vo voľnom čase sa tiež aktívne venujem šachu. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kľudne sa pýtajte.
Prečo chcem byť mapper?: Ešte dávno pradávnom keď som bol študent a aktívne som hrával CS 1.6 som sa pustil do mappingu. Nebola to dlhodobá vec no v tejto dobe to hraje veľmi podstatnú časť mojej "nostalgickej stránky". Mapping beriem ako niečo čo som si užíval a viem sa pri tom odreagovať. Nepatrím k ľudom, ktorý rozrobia niekoľko máp a dokončia jednu. Rád robím projekty po jednom a poriadne. Netvrdím o sebe že som majster mapper no skúsenosti mám a rád by som ich znovu oprášil a pridal sa k teamu mapperov.

Ďakujem za prečítanie tejto žiadosti.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

[Zrušen] Žiadosť o mappera - strafemachine

od Rumcajz » 26 bře 2019, 15:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bratislava

Re: Žiadosť o mappera - strafemachine

Příspěvekod UnyversaL » 26 bře 2019, 15:39 VIP

Ahoj,
zkus se trochu pověnovat sekci, nějaké mapy ohodnoť a pak se můžeme domluvit co dál. :)

e. Pokud máš už nějaké mapy, pošli mi je zde na fóru do PM.

V řešení.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: [V řešení] Žiadosť o mappera - strafemachine

Příspěvekod UnyversaL » 01 čer 2019, 22:38 VIP

Přijat, vítej. :)
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: [Zrušen] Žiadosť o mappera - strafemachine

Příspěvekod chickEZ » 13 říj 2019, 16:19

Zrušený za nulovú aktivitu.
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 989
Registrován: 29 lis 2016, 08:04


Zpět na Nábor mapperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků