Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat]Žiadosť o práva na aim sekciu

Příspěvekod KANARiKk » 16 zář 2017, 17:23 VIP

Zdravíčko, rád by som chcel požiadať o práva na aim sekciu.

Nick v hre: KANARiK (Nicky mením skoro každý týždeň, no väčšina adminov ma pozná asi pod týmto nickom)

Nick na fóre: MartwalL

Profil na fóre: martwall-u17780.html

Vek: 18

Steam nick: KANARiK

Steam ID: STEAM_0:1:79349729

HLSTATS: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_1518/h ... layer=2179

Nejaké BANy: Bohužiaľ áno. Dostal som ho pred necelým mesiacom na 10 min. za nadávky. BAN bol samozrejme oprávnený, keďže som sa choval ako dement (doslova). Proste som mal blbé obdobie, ale svojej chyby som si uvedomil a odvtedy nepadla žiadna nadávka ani nič podobné.

Niečo málo o sebe: Takže volám sa Marek a ako som už hore vyššie uviedol, tak mám 18 rokov. Som štvrták na gymnázium vo Zvolene. Rád počúvam hudbu, športujem (síce teraz už len rekreačne) a samozrejme "občas" si zahrám CSko alebo niečo podobné.

Prečo by som chcel adminovať: Tak najprv by som chcel zmieniť to, že som už na GS bol 2x adminom, no dal som sa odobrať sám. Najprv to bolo preto, že ma CSko už prestalo baviť a druhý krát to bolo hlavne zo zdravotných dôvodov, keďže som mal menšie problémy so srdcom.. Pôsobil som tu aj ako CHH (to len asi mesiac) a riešil som aj PP. Tak a teraz poďme k tým dôvodom. Medzi hlavné dôvody patri to, že by som chcel udržiavať poriadok na servery, keďže na aim sekcii nieje až tak veľa aktívnych adminov ako by bolo potrebné. Ďalej by som sa chcel podieľať na chode portálu, presne tak ako to bolo v minulosti.

Tak to by bolo asi všetko z mojej strany a ďakujem za prečítanie mojej žiadosti, a jej vyriešenie.
Obrázek
Uživatelský avatar
KANARiKk
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 28 srp 2013, 20:21

[Přijat]Žiadosť o práva na aim sekciu

od Rumcajz » 16 zář 2017, 17:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o práva na aim sekciu

Příspěvekod GrooS » 16 zář 2017, 17:32 VIP

Pohovor...
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Žiadosť o práva na aim sekciu

Příspěvekod GrooS » 16 zář 2017, 19:41 VIP

Přijat, vítej
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků