Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Žiadosť o práva na public servery

Příspěvekod profesional39 » 20 led 2024, 18:38

Ahoj, rád by som požiadal o admin práva na PUBLIC SERVERY.

Nick v hre : YA YUIS ATAIOO. , Atai_Omurzakov, profesional.

Nick na fóre : profesional39

Profil na fóre : ucp.php

Vek : 30

Steam nick : profesional39

Steam ID : STEAM_0:1:827059451
nonsteam ID : https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... yer=152517

Hlstats : https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/h ... yer=185251
Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): od roku 2011 na GS pár krát som dostal ban od neskúsených adminoch (či že neopravnene bany... ) tuna dostavali bany aj výborní hráči bol som tomu svedkom X krát ... Za zle správanie som nikdy nebol zabanovaný...

Niečo o sebe : Ahoj, volám sa Jozef mám 30 rokov mám vyštudovanú Obchodnú akadémiu a aj v tomto odbore sa venujem naďalej... Som veľký obľubenec športu hrám hokej a rád si aj pozriem šport v tv ...
A samozrejme si rád zahrám csko. Nebudem tu zverejňovať všetky svoje aktivity a svoj život :))

Prečo by som chcel na GS adminovať? :

NA GS hrám od roku 2011 hlavne public servery aj sem tam zajdem na gungame a sniperdeadmatch takže tento portál poznám dosť dlho... takže tu poznám veľa hráčov za tie roky hrania... Moje prednosti sú v tom že, som dosť skúsený hráč keď že csko hrám od roku 2005 a hneď viem rozpoznať kto hrá podstivo a kto nie... Tiež mi za poslednú dobu hrania tu na začalo vadiť na vašich serveroch že chýbaju niekedy admini hlavné z rána kde to potom zneužívaju cheteri ... Na servery si beha cheater aj 2-3 hodiny v kuse...(potom su z toho nervozní aj hráči ...a logicky že, potom z toho vznikajú na servery hádky a nadávky ) Tak niekto zavola admina ten mu da ban a odijde preč (ten admin)... a za 5 minut je cheater s5 na servery .... To iste mi vadi keď je hráč dlho afk a ešte každe kolo s bombou a tiež ho nema kto kick... A o správani niektorých hráčov sa ani nevyjadrujem bežne nadávky a nadávky do rodin na dennej báze... Taktiež som si všimol že portál ma adminov ktorý su aktivný raz za ,,uhorsky rok´´ pride na server zahra 10 minut a tak ho neni vidieť mesiac ...
Takže ak by bol záujem rád by som dopomohol chodu serveru... A som dosť často aktivný na serveroch tak že s mojou ,,neaktivitou není problém´´

S pozdravom Jozef
profesional39
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2024, 17:48

[Z]Žiadosť o práva na public servery

od Rumcajz » 20 led 2024, 18:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o práva na public servery

Příspěvekod Seweee » 20 led 2024, 18:51

Neumíš se chovat a žádná snaha.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: [Z]Žiadosť o práva na public servery

Příspěvekod profesional39 » 20 led 2024, 21:46

..............
profesional39
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2024, 17:48


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků