Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žiadosť o UNBAN

Příspěvekod BiankaNeznama » 25 dub 2020, 14:25

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: piri
[=] Na serveru: website
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: WH/PP
[=] Zabanovany nickname: Bianka
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:24618094
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================
Ako obvykle som si šla zahrať na gamesites dust2 only #1, keď som sa tentokrát nejak nedostala k tomu, aby som si mohla zahrať. Hrám cs už dlhšie a som v ňom dosť zručná, čo hovorím bez namyslenosti. Nemyslím si, že je potrebné dodať niečo viac, stačí si pozrieť demá a vidieť, že všetko je len o infe od spoluhráčov, o radare, o zvuku a o rozmýšľaní.

Nie som VIP hráčka.
BiankaNeznama
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 dub 2020, 07:59

[V] Žiadosť o UNBAN

od Rumcajz » 25 dub 2020, 14:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o UNBAN

Příspěvekod KosSo » 25 dub 2020, 14:40 VIP

Ahoj, bola si nahlásená do PP - demo si môžeš pozrieť tu :

vyreseno-bianka-d2o1-wallhack-no-recoil-t224012.html

Znovu sa na to pozrieme a verdikt bude doplnený.
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Žiadosť o UNBAN

Příspěvekod Nahkriin » 27 dub 2020, 11:04 VIP

Uživatelský avatar
Nahkriin
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2349
Registrován: 14 pro 2015, 14:49

Re: [V] Žiadosť o UNBAN

Příspěvekod BiankaNeznama » 27 dub 2020, 14:40

Poviete mi, prosím Vás, čomu ste na tých demách neporozumeli? Čomu ste neporozumeli na tom, čo je radar, čo je info od spoluhráčov, čo je zvuk a rozmýšľanie? Keď neviete posúdiť spravodlivo ani takéto jednoduché prípady, tak by ste mali prestať byť adminmi a robiť niečo, čo vám v skutočnosti aj ide, lebo s adminmi som tam hrala pravidelne a nepovedali mi nikdy ani slovo. Aspoň niektorí admini u vás teda vedia, čo je to skill a vedia mať vlastný a správny úsudok bez toho, aby sa pridali k väčšine ovečiek, ktoré keď hrali celý život len na českých a slovenských serveroch, tak sa ani nedivím, že táto komunita sa úplne zmenila. Nemám problém vysvetliť aj každú jednu situáciu, lebo narozdiel od Vás som to hrala JA a vy ste tam ani NEBOLI. A od teba, Nahkriin som naozaj čakala viac, keď si tam jeden z top hráčov a nevieš rozoznať ani cheaty od skillu. Mne to ale lichotí, lebo nepotrebujem cheaty k tomu, aby som bola na takej úrovni, že mi aj tak dáte ban, aj keď hrám čisto, takže určite by nemalo žiaden zmysel platiť za unban, keď by ste mi dali ban znova za to, že nemáte čo mať práva, keď neviete správne rozoznávať. Čo ale narobím s tým, že komunita sa za tie roky zmenila a k právam sa asi dostane ktokoľvek a len výnimky si vlastne robia svoju prácu spravodlivo, keď sa na vašich serveroch napríklad aj neustále nadáva, padajú tam sexuálne narážky, hánenie a kydanie špiny na kohokoľvek si kto zmyslí a vy to tolerujete a nemáte takmer žiadnu kontrolu. Takže ešte raz sa Vás pýtam, čomu ste vlastne neporozumeli? Pretože toto všetko Vám píšem bez urážky, ale je to čistá pravda, ktorá sa nemá čo zakrývať a keď raz hrám čisto a podotýkam cez STEAM, kde takéto cheaty ani NEFUNGUJÚ, tak mi je len do plaču z toho, ako ma tu obviňujete a akým dôkazom ste, že celá komunita na niektorých miestach spadla už úplne a na niektorých padá pomaličky, ale isto. Ďakujem za odpoveď a rada vysvetlím aj každé kolo.
BiankaNeznama
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 dub 2020, 07:59

Re: [V] Žiadosť o UNBAN

Příspěvekod Seweee » 27 dub 2020, 16:25

Pěkný sloh, hraješ přes STEAM, kde takové hacky nefungují? :D To nemyslíš vážně? :D Už toto svědčí o tom, že tomu fakt neozumíš. Na verdiktu se shodlo více CHH, dokonce i jeden z hlavních CHH. Pokud s verdiktem nesouhlasíš, můžeš napsat PM dalšímu hl. CHH Groosovi a požádat jej o přezkoumání. Jinak VAC na Tvém účtu + perma za totožné cheaty na konkurenčním portále jsou asi náhoda ;)
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků