Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žiadosť o Unban

Příspěvekod JackieChan98 » 09 led 2021, 20:37

Název topicu: Jackie Chan/Mirage Only #1
Vaše SID: STEAM_1:1:578923374
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/index.php?p=banlist&searchText=Jackie+Chan
Popište co se stalo: Pripojil som sa na váš server hral som tam približne 4 kolá a dostal som ban za Aimbot. Hrával som na vašich serveroch aj predtým a neviem prečo som teraz dostal ban. Rad by som si vypýtal demo lenže niak sa mi to buguje a neviem si ho sťiahnuť a pozrieť. Ocenil by som snahu Adminov aby sa len s jedným okom pozreli na to demo. Ďakujem
JackieChan98
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2021, 20:23

[V] Žiadosť o Unban

od Rumcajz » 09 led 2021, 20:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o Unban

Příspěvekod polskasila » 09 led 2021, 22:03 VIP

Čau,
ban byl udělen anticheatem a dost pochybuji, že jde o omyl. Až budu mít čas, kouknu na demo.
Jinak mi sem ještě tedy pošli ten starý účet.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Žiadosť o Unban

Příspěvekod JackieChan98 » 10 led 2021, 00:47

Myslel som pretym na tomto ucte ked som sa isiel rozohrievat tak som tam bol tak 10 minut.
JackieChan98
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2021, 20:23

Re: Žiadosť o Unban

Příspěvekod ImTheProblem » 10 led 2021, 01:39 VIP

Ahoj,

Já jsem tě zastihl jen jednou na serveru a to byl zrovna i na tebe report za Aimbot/WallHack. Jak jsem se tak koukal na tebe počas hraní, tak jsi fakt hrál docela zajímavě, ale netvrdím že něco máš, je to tak 60 na 40.
Ale jestli-že ti dal ban Anticheat, tak pochybuji že by se jednalo o omyl.


Nechám to na vyšší moci.
Nejpřísnější Administrátor (;) |✔|
Admin co si nenechává sr*t na hlavu ;) |✔|
...............................................................................
[26 dub 2017]
[31 pros 2020] Counter-Strike: Global Offensive ☞ Administrátor |✔|
[7 led 2021] Pořadatel Soutěží ☞ YouTube Master
Uživatelský avatar
ImTheProblem
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 41
Registrován: 19 dub 2017, 14:11
Bydliště: Ostrava

Re: Žiadosť o Unban

Příspěvekod ericek111 » 10 led 2021, 03:10

Obchádzaš ban za multhack: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/? ... :553188393

Na novom deme to nápadne pripomína LegitAA.

Môžeš si kúpiť unban na oba účty samostatne.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků