Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Zľava na VIP / Rušenie serverov

Příspěvekod tymko » 25 dub 2017, 16:03

Zdravím, chcel by som sa opýtať na 2 veci:

1. VIP zľavy:
Ak by bolo možné tak by som bol rád ak by ste mi napísali (najlepšie niekto z vedenia) kedy budú zľavy na VIP.

2. Rušenie Serverov:
Tento bod troška nadväzuje na bod 1. pretože mám zlú skúsenosť (chápem prečo ste zrušili server ale bol som troška naštvaný) kedy som si kúpil VIP na War3FT #2 server na CS 1.6 a neužil som si ho asi ani mesiac lebo sa zrušil/spojil s War3FT #3 a vytvoril sa nový War3FT #2 kde som už VIP nemal a nešlo ani aktivovať a keď som písal mail na [email protected] tak mi odpísali že moje VIP zaniklo. Preto by som sa chcel opýtať či sa plánuje zrušiť nejaký server (samozrejme ak to je možné, viem že nie ste veštci) aby sa mi nestala podobná vec.
tymko
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 91
Registrován: 12 dub 2015, 19:06

Zľava na VIP / Rušenie serverov

od Rumcajz » 25 dub 2017, 16:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zľava na VIP / Rušenie serverov

Příspěvekod Artemijpanarin » 09 kvě 2017, 17:59

Zdravim,

tak tedy postupne a do podrobna.

1. Z me zkusenosti, slevy byvaji na novy rok, Vanoce a ostatni ruzne a hlavne dulezite svatky. Vedeni portalu Gamesites.cz si o tomto rozhoduje samo, kdy slevy da a kdy ne. Jde ciste o prilezitostni a casove omezeny interval.

2. Zde to nejde odhadnout. Muzete si to ale nastinit. Sledujte servery, kde je 0 hranost, a tak uvidite i pravdepodobne casem servery, ktere se zrusi. Jsou jen dve moznosti pro zruseni serveru a to za 1. nehranost, za 2. finance (skoro nemozne).

AP.
„Nevidím důvod, proč by člověk neměl být právě tak krutý jako příroda.“
Uživatelský avatar
Artemijpanarin
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 09 kvě 2017, 17:39


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník