Máte problém s VIP účtem? Tady se na nás můžete obrátit.

ZMENA MENA NA VIP

Příspěvekod Nomalyyzuk » 08 srp 2022, 10:33

Dobrý deň chcel by som som sa spýtať či by bolo možné zrušiť VIP na nickname - Skillik na servery CTF 2. Viem že daná situácia sa dá vyriešiť aj tak, že pomocou kódov k VIP si ich znovu aktivujem a VIP budem mat na tom nicku. Ale problem tu je ten že VIP + EVIP na ten CTF 2 s tým daným nickom som kupoval niekedy 2018/2019 a k danému e-mailu na ktorom som tie kódy mal už prístup nemám. Iba tento gamesites acc cez ktorý píšem aj tútu message.

Ja som si asi pred týždňom kupoval znovu VIP + EVIP na CTF 2 ale nemohol som si dat svoj starý nick - Skillik.

Tak preto by som chcel zrušiť VIP na meno Skillik ak sa to dá pretože aj tak už na tom účte nikdy nebudem môcť hrať hold keď nemám tie kódy, a na tomto čo som si kupoval na nick - Nomalyyzuk prehodiť späť na Skillik. Ak by to bolo možné bol by som vám hrozne vďačný pretože k tomu nicknamu mám už nejaký citový vzťah a aj nejaké spomienky.

Ďakujem každému členovi A-T Gamesites za prečítanie tejto správy a reagovanie na ňu či pozitívnou alebo negatívnou odpoveďou :).
Exist ways or reasons... Choose
Uživatelský avatar
Nomalyyzuk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 19 říj 2018, 14:54
Bydliště: Slovakia

ZMENA MENA NA VIP

od Rumcajz » 08 srp 2022, 10:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovakia

Re: ZMENA MENA NA VIP

Příspěvekod eXtr3mer » 08 srp 2022, 12:07

Ahoj, na začiatok treba povedať, že VIP je možné aktivovať na nick s aspoň 3 znakmi, pričom ak sa tieto znaky nachádzajú v tvojom nicku, tak bude VIP aktívne. Napríklad, ak ti aktivácia nešla na meno "Skillik", tak stačilo použiť napr. nickname "Ski" :)
Pošli mi prosím do správy VIP kód a screen aktivačného emailu :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: ZMENA MENA NA VIP

Příspěvekod Miichael » 24 zář 2022, 13:36

Dobrý den, já se chci zeptat jmenuji se na serveru zombie chronic 1 Banana a mám pouze vip ale jméno bych chtěl změnit na M1chal_ bylo by to možné?
Miichael
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 zář 2022, 13:34


Zpět na VIP poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků