Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod HoluBeks » 27 zář 2020, 16:52

ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks


=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: chick
[=] Na serveru: website
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: SH /chh
[=] Zabanovany nickname: HoluBeks
[=] Zabanovane ID: VALVE_0:0:679829637
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
===============================

Přeji dobrý den A-Team Gamesites.cz
Přesně 26.9.2020 jsem dostal Perma Ban na Váš Counter Strike Portál, ked sa přiznám dostal som ho oprávněně,doopravdy jsem použil podvodný systém SPEED HACK od HACK ZONE.RU a ano použil jsem ho na serveru CHRONIC #1.
Lituji toho protože jsem do hry dal 400 kč na EVIP a teraz mam Perma Ban, ale velmi se ospravedlňujem, pochopím ked mi nedáte UnBan, ale duvod prečo som zapl hack bol ten že před hodkou než jsem ho ve hře aktivoval som hrál na tomhle serveru a byl tam taký jeden idiot co se mi smál že neumím hru hrát a že jsem uplně lehký cíl a to přitom na mě použival nesmrtelnost ako zombie ked som bol sám zakempený ve zkrýši, hrozně mě to nakrklo lebo nemam rád ako spoustá dobrých a poctivých hráču ked niekto používá nesmrtku na jednoho a k tomu se vysmívá a dělá ze sebe toho nejlepšího a proto ked som ho o hodku později potkal na serveru tak som aktivoval Podvodný systém a chcel jsem mu to vratit a taky som mu to vrátil, ale asi on nebo niekto iný me nahlasil a dostal som ban.
Pokud mohu prosím požádat o UnBan budu moc rád a pokud dostanu UnBan bez toho abych ho vyměnil za VIP budu ten nejšŤastnější 17 letý chlapec pod sluncem, moc o to prosím hraji CS od svých 5 let a Váš herní portál gamesites znám už cca 8 let. Děkuji HoluBeks. Pokud budete něco potřebovat reklamu nebo nejakou pomoc jsem V8m k dispozici, hlavně mi prosím dejte UnBan, neviem co mam hrát :cry:


JSEM VIP A EXTRA VIP HRÁČ
Zdrávím, hrajem Counter od 5 let, možme zahrát spolu, napiš mi.
Uživatelský avatar
HoluBeks
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14 kvě 2020, 15:05
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

[V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

od Rumcajz » 27 zář 2020, 16:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

Re: ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod Nahkriin » 27 zář 2020, 17:16 VIP

Přiznal si se k cheatingu, navíc tohle není ani tvůj první ban, tak nevím co od toho čekáš...

Tvoje možnosti pro UB:
chces-unban-ihned-t61717.html
chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html
Uživatelský avatar
Nahkriin
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2349
Registrován: 14 pro 2015, 14:49

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod HoluBeks » 28 zář 2020, 08:33

Ano uznávám že jsem se přiznal a prostě chápu trest, ale každý je člověk a může zrobit chybu, proto přijímám trest a zkusím ho vyřešit ale doufal jsem že když je tu ta šance že se nademnou smilujete a dáte mi unban, ano nieje to jednou co jsem dostal Ban ale tentokrát je to Ban na pravého majitele toho to jména HoluBeks, víte já hraju cs1. 6. V PC herně a niekedy se neodhlasim takže tam může hrát niekto za mě a proto se ospravedlnuji i za ty ostatní bany, ale Teraz to Bolo za mě za majitele jména HoluBeks alias JanMarek. HOLUBEKS.
Chápu trest ale pokud by tu Bolo nějaké srdíčko které by mi tenhle trest odpustil nebo mi ho zkrátil z permanentní na nějakou časovou jednotku budu velice rád a slibuji že aj ked mě nasere nějaký debílek tak nezapnu hack na vašem portálu.
Zdrávím, hrajem Counter od 5 let, možme zahrát spolu, napiš mi.
Uživatelský avatar
HoluBeks
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14 kvě 2020, 15:05
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod eXtr3mer » 28 zář 2020, 10:00

My ťa chápeme a veríme, že to skutočne ľutuješ, no unban ti dať nemôžeme, pretože by to nebolo fér voči ostatným :)
Máš ale možnosť si tento unban kúpiť za drobný poplatok alebo počkať do najbližšieho resetu banlistu :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod HoluBeks » 28 zář 2020, 12:27

dobře, chápu a přijmam svuj trest, škoda že nieje nějaké omezení na použivaní nesmrtelnosti na zombie chronic #1 nebo kdyby aspon nebyla za 15 bodů ale za 30 nebo 50 lebo je to velmi OP a lidé toho zneužívají a to mě sere aj spoustu dalších, no ale co sa dá dělat pořád jste nejlepší CS1.6 portál a bavímě to i tak ked tam su idioti co zneuživají nedomyšlených věcí ve hře, lebo ta nesmrtka je za 15 bodů ale takových 1000 HP navíc je za 30, pokud by nějak šlo změnit cenu nesmrtky na 30 bodů nebo tak nějak byly bychom všeci OG hráči spokojeni. BTW řikal jsi GLobal black list reset? a kedy by měl být asi tak? XD
Zdrávím, hrajem Counter od 5 let, možme zahrát spolu, napiš mi.
Uživatelský avatar
HoluBeks
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14 kvě 2020, 15:05
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod Nahkriin » 28 zář 2020, 13:25 VIP

V květnu si dostal ban na gungame za SH, kde si žádal o UB s výmluvou, že se proti tobě spikla komunita.

Teď si tady znovu v září, kde si zapl z důvodu, že na tebe někdo používá nesmrtku. Ještě tu napíšeš, že ten předchozí ban byl na někoho jiného, že hraješ v PC herně? Tak ten člověk si asi za tebe taky požádal o unban z tvého účtu. :lol:

Zamysli se nad sebou, jestli máš zapotřebí takhle lhát. Z prvního banu si se nepoučil, zapl si znova a teď toho lituješ. Vymaž si cheaty a pokud tě někdo bude štvát, najdi si alternativní způsob jak se uklidnit. Taková menší rada...


Na tvoji otázku kdy bude reset banlistu, tak to se neví.
Uživatelský avatar
Nahkriin
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2349
Registrován: 14 pro 2015, 14:49

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod HoluBeks » 29 zář 2020, 13:29

Hele, chápu Vaše nahněvání a ano o ten UnBan jsem žádal já, ale dostal jsem ho za někoho jiného, takže prosím pane Nahrkrine nebo jak se jmenuješ, ja jsem podal slušnou a podle předpisu UnBan žádost a Vy jste už od první zprávy na mě vulgarní svým zpusobem, myslím tím že jste agresivní ked mi odepisujete, takže bych na Vašem místě dřžel ten Vás zobák ked o mě nevíte nic a nevíte jestli jsem to byl já nebo nie, já řikám pravdu a ako každý trošku lžu abych dostal unban, ale to že muj ůčet mají ostatní a že za něho hrají to je pravda to že jsem dostal Ban za druhého je taky pravda a teraz jsem hackoval já osobně, ale mohu si za to sám lebo ty hacky jsem jím pomohl stahnot já sám v té PC herně akurát som netušil že tam budou hrát tupci za můj ůčet, ale co už a to že hacky použivám jen ked mě niekto naštve je taky pravda, tam tu minulou UnBan žádost jsem si vymyslel,. nevěděl jsem co udělali a tak som sa snažil nějak napsat UnBan, ale to pořád neznamená že na mě budete agresivní mužete být slušný ako Extreamer a napsat mi to normalně, jako fakt nic nevíte a ten ůčet se snažím z herny smazat ale zkuste to ked je korona, chuj s vámá idiote, takže děkuji za vaši odpověd, ale už na mě radši nemluvte, lebo hovno víte a jste agresivní, stači to řict normalně,, hele divejte se pan HoluBeks mate tady už dva bany za speed hack a pořád se vymlouváte na komunitu neni Vám to divné?" a ja bych vám napsal, ale nie Vy musíte hned, hele divejte mate tady dva bany a blablabla.......
Takže prosím přiště slušně, můžete být rádi že se snažím požadat o unban jako pokročily hacker a znalec IT si klidně mohu jít zmenit IP a Valve IP a Steam ID a volala a mám free UnBan, nebo mohu jít a stahnout si soubor který Vám Forcne Váš systém i antiban hack mám a vím kte ho seženu, ale říkam jsem čestný hráč, to že niekety použiju hacky okey v záchvatu hněvu ale inak hraju čestně, jedině kte hackuji je MInecraft ale tam taky len zo srandy, na co mi to je ked mám 16 kliků za sekundu CPS ked by si nevědel ty debil hlupý. Děkuji a příště slušnější zacházení, jinak asi budu chtit prachy za VIP zpět.
Zdrávím, hrajem Counter od 5 let, možme zahrát spolu, napiš mi.
Uživatelský avatar
HoluBeks
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14 kvě 2020, 15:05
Bydliště: ČR:OSTRAVA-JIH:VEVERKOVA7

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod morrisbye » 29 zář 2020, 13:41

:lol: :lol: :lol:
JURKOMOR
Uživatelský avatar
morrisbye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2020, 15:41
Bydliště: Valtice

Re: [V] ZOMBIE CHRONIC #1 / chick / HoluBeks

Příspěvekod Nahkriin » 29 zář 2020, 13:49 VIP

Já jsem na tebe nebyl agresivní :D, jen jsem vytáhl fakta. Ty ses tu teď ukázal ve svém plném obraze...
Radši lock, všechno bylo zodpovězeno.
Uživatelský avatar
Nahkriin
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2349
Registrován: 14 pro 2015, 14:49


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků