Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

►►► ZOMBIE - KOMPLETNÍ TUTORIÁL

Příspěvekod Xter » 01 říj 2014, 16:57

    Obrázek
Verze: 3.2.

Co tutoriál nabízí?
Vlastně kompletně vše - pro nové hráče úplně všechny informace o našem módu, takže se nemusí již bát případných BANů za prohřešky, o kterých třeba netušili. Mohou u nás tedy již z počátku vesele hrát bez jakýkoliv problémů.
Dosavadním hráčům poskytne tutoriál oficiální podklady při možných problémech s administrátory (tzn. hráč bude mít stejný přehled o tom, co administrátor smí/nesmí a naopak, co hráč smí/nesmí tak, jako ho má sám administrátor) a může se tedy tímto tutoriálem ohánět při možné UNBAN žádosti/stížnosti, protože co je zde psáno, bezmezně platí!
Navíc poskytne kompletní informace o tom, za co a jak může být hráč potrestán. Proto můžete mít kontrolu i nad administrátorem. Navíc jsou zde obsaženy informace, ke kterým se hráči jiných módů většinou nedostávají - to je právě ta informační bariéra, kterou tento tutoriál mezi Vámi, hráči, a námi, administrátory, boří.

:arrow: :arrow: :arrow: Ke stažení zde: ODKAZ - Tutoriál pro Blood #1, Chronic #1, Night #1, Mini #1

:arrow: :arrow: :arrow: Ke stažení zde: ODKAZ - Verze starého Tutoriálu pro CPL Mill only. Již bez podpory aktualizace!

Poznámka: Toto téma nechávám odemčené kvůli možným komentářům, nápadům, připomínkám, která od Vás hráčů, k tomuto tutoriálu, rád vyslechnu. Tutoriál, jak můžete vidět, je několikáté verze, jelikož je na něm stále co upravovat, ale v tuto chvíli je již ve fázi, kdy je jeho obsah publikovatelný. ;)

Ve verzi 3.2. nově:
Předělán kompletně tutoriál pro verzi nového ZM.
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

►►► ZOMBIE - KOMPLETNÍ TUTORIÁL

od Rumcajz » 01 říj 2014, 16:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Hrob

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod RadekCZCZ » 01 říj 2014, 19:15

Chci se zeptat urcite vite ze na cp_mill_kamp je jak vsichni rikaji "textura" da se tam dostat jen termem odstrelem laseru nebo climbem takova tak v rohu kdyz se jde od veze(balkoju) do roury tou delsi cestou tak nad tim takze se chci ujistit to txt neni jak si psal v tomto tutorialu txt je tam kde se nedostane ani jedna classa zm ale tam se dostane climb i term takze to je nebo neni txt? podle toho co jsi psal to txt neni ;-)
Uživatelský avatar
RadekCZCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 28 čer 2013, 16:20

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod Kamikadzee » 01 říj 2014, 19:41

RadekCZCZ píše:Chci se zeptat urcite vite ze na cp_mill_kamp je jak vsichni rikaji "textura" da se tam dostat jen termem odstrelem laseru nebo climbem takova tak v rohu kdyz se jde od veze(balkoju) do roury tou delsi cestou tak nad tim takze se chci ujistit to txt neni jak si psal v tomto tutorialu txt je tam kde se nedostane ani jedna classa zm ale tam se dostane climb i term takze to je nebo neni txt? podle toho co jsi psal to txt neni ;-)


neni to textura
Uživatelský avatar
Kamikadzee
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 17 čer 2013, 13:44
Bydliště: ----

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod Xter » 01 říj 2014, 20:07

RadekCZCZ píše:Chci se zeptat urcite vite ze na cp_mill_kamp je jak vsichni rikaji "textura" da se tam dostat jen termem odstrelem laseru nebo climbem takova tak v rohu kdyz se jde od veze(balkoju) do roury tou delsi cestou tak nad tim takze se chci ujistit to txt neni jak si psal v tomto tutorialu txt je tam kde se nedostane ani jedna classa zm ale tam se dostane climb i term takze to je nebo neni txt? podle toho co jsi psal to txt neni ;-)


Ano, je to přesně tak, jak píšeš. Pokud se tam dokáže dostat alespoň Climb, textura to není.
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod RadekCZCZ » 01 říj 2014, 20:40

Deluji protoze Beziemeni,Niggas a Maxel nebo jak se jmenje mi tvrdi ze je to txt a slayuji me kdyz jsem tam
Uživatelský avatar
RadekCZCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 28 čer 2013, 16:20

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod Niggas » 01 říj 2014, 21:08

kedže sa tam nikto nevedel dostat, bol som v tom, že je to už txt, po odkúšaní som zistil, že sa tam nakoniec s climbol dá dostat, takže ten slay nebol na mieste, sry.
Generálny tajomník zombie.

http://www.youtube.com/watch?v=buVta82W5p4
Uživatelský avatar
Niggas
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 956
Registrován: 23 led 2013, 14:58

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod Xter » 01 říj 2014, 21:18

Vida, tutoriál začíná dělat jasno. 8-)
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod Hele » 02 říj 2014, 05:38

Pěkný tutoriál!
Foni
Chceš poradit ohledně Zombie a Paintball módu?- Rád Ti pomůžu ;)
Uživatelský avatar
Hele
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 448
Registrován: 13 kvě 2014, 20:59

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod Xter » 05 pro 2014, 12:40

UPDATE 5. 12. 2014!!! Verze 1.5.9. - informace o doplněných informací v prvním příspěvku.
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

Re: ZOMBIE - KOMPLETNÍ NOVÝ TUTORIÁL

Příspěvekod troublEe » 06 pro 2014, 21:50 VIP

Pekna pràca :)
ฯθθ
Uživatelský avatar
troublEe
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1142
Registrován: 20 lis 2014, 21:21

Re: ►►► ZOMBIE MINI 3

Příspěvekod DavidSelmek » 22 úno 2015, 10:55

mapa cp_mill_kamp je txt , protože pokaždý když jsem se schoval a šel ke mě crab a climb byl jsem v txt a i ostatní hráči a , proč jste mi zrušili VIP+EVIP :x :x :x :x :x :x :x :x :x
COD MW1= [EVIP]
COD MW2= [EVIP]
DUST ONLY1 = [VIP]
DEATHMATCH DUST 2 = [VIP]
Zombie mini 2 = [EVIP]
[list=][/list]
Časem budu mít na každém serveru EVIP (tam kde to jde) a tam kde je jen VIP tak budu mít jen VIP!!!!
Uživatelský avatar
DavidSelmek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 09 říj 2014, 16:54

Re: ►►► ZOMBIE MINI 3

Příspěvekod Malkin » 22 úno 2015, 11:19

DavidSelmek píše:mapa cp_mill_kamp je txt , protože pokaždý když jsem se schoval a šel ke mě crab a climb byl jsem v txt a i ostatní hráči a , proč jste mi zrušili VIP+EVIP :x :x :x :x :x :x :x :x :x


Nikdo ti nic, pokud si neporušil podmínky anebo VIP nevyměnil za unban nezrušil. Zopakuj postup aktivace VIP z e-mailu, pokud i poté VIP nepůjde, tak nám napiš na [email protected] , nezapomeň napsat VIP kód a stručný popis problému.
[CS 1.6 Admin] All CTF *11.3.2014
Obrázek
Uživatelský avatar
Malkin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 948
Registrován: 03 bře 2014, 14:26

Re: ►►► ZOMBIE - KOMPLETNÍ TUTORIÁL

Příspěvekod Xter » 14 bře 2015, 09:48

V tutoriálu 2.0 bude:

• Editace popisu módu
• Editace zbraní
• Editace humans
• Editace Zombies
• Editace Epic menu
• Editace Itemů
• Editace map
• Editace vlastně všeho...
Uživatelský avatar
Xter
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1174
Registrován: 23 led 2013, 18:27
Bydliště: Hrob

Re: ►►► ZOMBIE - KOMPLETNÍ TUTORIÁL

Příspěvekod Demir » 15 bře 2015, 22:12 VIP

Xter takže,by sme mohla vrátit mapa zm_school a tak ?
Uživatelský avatar
Demir
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 213
Registrován: 10 čer 2014, 12:34

Re: ►►► ZOMBIE - KOMPLETNÍ TUTORIÁL

Příspěvekod N3mO » 15 bře 2015, 22:40

Demir píše:Xter takže,by sme mohla vrátit mapa zm_school a tak ?


Pri testovaní máp mi zm_school nešla, takže sme nechceli riskovať, že by tá mapa nešla polke serveru. :)
Uživatelský avatar
N3mO
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 547
Registrován: 20 dub 2014, 09:05
Bydliště: Senica

Další

Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník