[Z] Zsigray / Survival / Admin

Příspěvekod Zsigray » 24 kvě 2020, 15:13

Ahoj, vítam ťa pri mojej žiadosti. Prajem ti príjemné čítanie! ;)

_________________________________________

NICK NA SERVERI: Zsigray

VEK: 20

ORIGINÁLNY MC: Áno.

DENNÁ AKTIVITA: 2 hodiny

PRIESTUPKY NA GAMESITES: Žiadne.

PRIESTUPKY MIMO GAMESITES: Za posledné 4 roky som nikde inde nehral, takže žiadne a ani v minulosti neboli.

NIEČO O SEBE: Čaute, moja prezývka je Zsigray, pochádzam z okolia Nitry. Pred rokom som úspešne dokončil stredoškolské štúdium na priemyslovke v obore elektrotechnika s profiláciou na počítačové systémy. Rád chodím von, kde najčastejšie hrávam floorball a nedávno som začal jazdiť aktívne na bicykli. Okrem toho sa venujem aj programovaniu.

PREČO PRÁVE TY: Mám už bohaté skúsenosti s adminovaním najmä z oblasti CS1.6 a GTA, v oboch prípadoch som dokonca vlastnil herné servery. Som komunikatívny, priateľský a relatívne spoločenský typ človeka, viem si vytvoriť nadhľad a dbať na dodržovanie stanovených pravidiel. Taktiež viem neskôr, keď sa zabehnem do algoritmu, prispieť svojimi nápadmi na zlepšenie chodu sekcie alebo nastavených procesov.

_________________________________________

Túto žiadosť som cielene zostručnil, pokiaľ sa o mne chceš dozvedieť ešte viac informácií, tak tu je moja predošlá žiadosť z pred mesiaca.

Ďakujem veľmi pekne za prečítanie, dúfam, že sa ti prihláška páčila - rovnako tak aj ja ako kandidát. Mne už teraz neostáva nič iné, ako veriť v jej kladné vybavenie. Prajem ti ešte pekný deň. :)
Uživatelský avatar
Zsigray
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 322
Registrován: 09 čer 2018, 13:52

[Z] Zsigray / Survival / Admin

od Rumcajz » 24 kvě 2020, 15:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zsigray / Survival / Admin

Příspěvekod TotalusCZ » 24 kvě 2020, 21:05

Zamítám

Žádost jako taková je opravdu hezky napsaná, bohužel na serveru hraješ opravdu krátce [něco přes týden] a proto si myslím že by nebyla dostatečná znalost pravidel a serveru jako takového.

Hraj na serveru, pomáhej, nahlašuj, nauč se pravidla a jak server funguje.

A za měsíc si můžeš požádat znovu.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků