{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

BRINK – super hra zadarmo

dne 16.09.2014 pro sekci GS
BRINK je zajímavá first-person střílečka, která obsahuje módy single playeru, spolupráce a multiplayeru v jednom. Svoji postavu můžeš rozvíjet, když hraješ sám, se svými přáteli, nebo online proti druhým. Rozhodneš se, za koho chceš hrát a potom bojuješ za záchranu sebe sama i zbytků lidstva. Brink ti nabízí působivé spojení dynamických soubojů, velké možnosti nastavení a inovativní systém ovládání. To vše zaručuje, že budete chtít hrát hru vždy znovu.

Zdravím všechny závisláky. Pro vlastníky Steamu je tu další skvělá akce a novinka. Víkendová akce, která trvá do neděle 4.12 do 13.00 umožňuje všem „steamařům“ hrát tuto hru zadarmo. Pokud vás hra zaujme, tak máte možnost si ji do pondělí 5.12. koupit se 75% slevou. Takže neváhejte, stahujte na Steamu a vyzkoušejte. Těším se na vaše postřehy.

BRINK je zajímavá first-person střílečka, která obsahuje módy single playeru, spolupráce a multiplayeru v jednom. Svoji postavu můžeš rozvíjet, když hraješ sám, se svými přáteli, nebo online proti druhým. Rozhodneš se, za koho chceš hrát a potom bojuješ za záchranu sebe sama i zbytků lidstva. Brink ti nabízí působivé spojení dynamických soubojů, velké možnosti nastavení a inovativní systém ovládání. To vše zaručuje, že budete chtít hrát hru vždy znovu.

 

Brink se odehrává na Arku, lidmi vytvořeném plovoucím městě, které je na pokraji občanské války. Stavba města je experimentem, plně soběstačným a stoprocentně ekologickým. Kvůli stoupající hladině světových oceánů neobývají Ark pouze jeho zakladatelé a jejich potomci, ale také tisíce uprchlíků. Kvůli napětí mezi těmito dvěma skupinami se rozpoutala bitva mezi oddíly bezpečnosti a odporu. Bitva, která povede k ovládnutí Arku. Pro kterou stranu se rozhodneš?

Zdroj: steampowered.com

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář