{{ flash.text }}

Jak nainstalovat Counter-Strike?

Napsal Dwandy dne 22.09.2014 pro sekci CS 1.6
Chcete nainstalovat Counter-Strike a nevíte, jak na to? Máte dvě možnosti instalace. První možnost je hru si zakoupit přes službu Steam, která hru nabízí. Originální verze hry vám přináší některé výhody, o kterých se můžete dočíst nejen na této stránce. Druhá možnost je hru si nekupovat a stáhnout si hru zdarma přímo z gamesites.
Obě možnosti si v tomto článku popíšeme.

Non-steam Counter Strike 1.6

Samozřejmě existuje i jiná cesta, jak si zahrát tuto hru. Nemusíte si nic kupovat, avšak existují různá omezení a nevýhody. Gamesites nabízí launcher (GSplay), ve kterém je možno hru naistalovat jedním kliknutím. Více informací naleznete zde.

Po stažení soubor pouze extrahujeme na plochu a spustíme. Zbytek uděláme podle obrázku. Hra se sama stáhne a nainstaluje, pak už jen stačí kliknout na tlačítko spustit.

 


Originální Counter Strike 1.6 na Steamu


Instalace originální hry Counter Strike 1.6 je velmi jednoduchá. Taktéž i samotná aktivace v prostředí steamu. Hru si můžete koupit jak přes steam, tak přes jiné služby, jako například SMS, bankovní převod, aj. Jednoduchý obrázkový návod je zobrazen níže. Prvně budete potřebovat Steam klienta, který si stáhnete pod tímto odkazem. Jak postupovat dále je ukázano v obrázku.

 


V případě, že máme hru aktivovanou přejdeme do Steam knihovny (library), kde uvidíme svou hru. Klikneme na Counter Strike 1.6, dále pokračujeme volbou instalovat.
 
Výhody:
 - Máte možnost si přidat přátele, se kterými můžete komunikovat, obchodovat v rámci služby Steam.
 - Velkou výhodou Steam CS 1.6 je unikátní SteamID, které budete mít jen vy.
 - Můžete si požádat o práva na Gamesites serverech
 - Spousta nových nastavení, hra je pravidelně aktualizována

     
Autor: Dwandy; Zobrazeno: 38598x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář