{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Jak nainstalovat Minecraft?

Napsal Dwandy dne 22.09.2014 pro sekci MC
Chcete nainstalovat Minecraft a nevíte, jak na to? Máte dvě možnosti instalace. První možnost je hru si zakoupit přes stránku minecraftu, která hru nabízí. Originální verze hry vám přináší některé výhody, o kterých se můžete dočíst nejen na této stránce. Druhá možnost je hru si nekupovat a stáhnout si hru zdarma. Obě možnosti si v tomto článku popíšeme.

Neoriginální verze Minecraftu

Samozřejmě existuje i jiná cesta, jak si zahrát tuto hru. Nemusíte si nic kupovat, avšak originální nabízí velké výhody. Hru si můžete stáhnout přímo od nás z této stránky. Po stažení soubor pouze extrahujeme na plochu a spustíme. Zbytek uděláme podle obrázku. Hra se sama stáhne a nainstaluje, pak už jen stačí kliknout na tlačítko instalovat. Nezapomeňte mít nainstalovanou Javu!Originální verze Minecraftu

Originální Minecraft si můžete zakoupit také několika způsoby. Hra se dá koupit přímo na oficiálních stránkách. Je potřeba, aby jste zadali všechny údaje, provedli platbu a originální hru máte doma. Samozřejmě, že nabízí výhody, oficiální podporu, updaty, atd.

Výhody:
- Vaše hra bude automaticky aktualizovaná na nejnovější verze
- Můžete se připojit na servery, kde je vyžadovaná výhradně orig. hra
- Součástí je oficiální launcher
- Jiný skin

Autor: Dwandy; Zobrazeno: 79118x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář