{{ flash.text }}

Rozhovor s Tomášem "Tomiq4n" Seckým

dne 16.09.2014 pro sekci CS 1.6
Dnešné pozvanie na rozhovor pre GameSites prijal 19-ročný hráč, redaktor, komentátor Tomáš "Tomiq4n" Secký. Jeho výpoveď nájdete v článku.

Error8192: Ahoj,Tomiq4n, ďakujem v mene GameSites portálu za tvoj čas a chuť spraviť rozhovor :) Mohol by si nám na úvod povedať, kto sa skrýva pod menom Tomiq4n a čomu sa venuješ ?

TV Dev1 - Tomiq4n: Ahoj, zdravím jak fanoušky gamesites, tak celého gamingu. Pod přezdívkou Tomiq4n se skrývá devatenáctiletý chlapec ze severu Čech, na kterého za pár týdnů čeká maturita. Již několik let se věnuji gamingu obecně, jelikož působím jako redaktor, majitel organizace Gunrunners a také jako komentátor. Dále se zajímám o sport, hokej, fotbal a další míčové hry. Jsem extrovert, přátelský, pohodový, mám rád zábavu a dobré pivo =)

Error8192: Určite držím palce k maturite, nech sa to podarí  a ukončíš správne  tú strednú školu. Ako tak pozerám si fanúšik športu, čo je super pre tvoje zdravie, ale aj  fanúšik online hier. Čo ta priviedlo k csku a ako si sa vyšplhal až po komentovanie zápasu, kde si sa spojil  pred pár dňami s Dev1 ?

TV Dev1 - Tomiq4n: Děkuji. Ono právě přes sport jsem se dostal ke hře Counter-strike 1.6. Asi to zná každý, kdo to začal hrát. Kamarád přinese CD, kde je hra. Doma to nainstalujete a tu hru si zamilujete. Postupem času jsem začal poznávat ligy, turnaje, nové přátele, až jsem si koupil steam a pořádně se do toho obul.

Má komentátorská kariéra začala zhruba před rokem, když jsem byl na u2 a chtěl jsem si poslechnout komentovaný zápas. Bohužel komentátor mě moc nezaujal a spíše mi jeho projev vadil, proto jsem mu během zápasu napsal, on mi dal unmute a já tak začal svou kariéru. Postupem času se moje základna fanoušků rozrůstá, za co jsem velmi rád! Před pár týdny mě kontaktoval právě Dev1, zda bych neměl zájem pomoci při rozvoji TV Dev1, já kývnul a projekt je na světě. Můj včerejší první stream sledovalo 802 lidí, což je mega super a já všem moc děkuji!!!

Error8192: Tak určite , vždy ak Dev1 streamuje tak Gamesites hráči aj admini si to s radosťou pozrieme a určite Dev1 má aj iné starosti než neustále  niečo streamovať a teraz mu prišla posila, čo je neskutočne super či už pre Dev1 alebo pre všetkých fanúšikov TV Dev1, a určite verím že  budete čoraz viacej streamovať  a budete čoraz viacej  známejší a potiahnete do až vysoko. Mohol by si povedať hráčom  či si niekedy hrával na gamesites.cz alebo sem tam si zahráš a ako by si zhodnotil náš portál ?

TV Dev1 - Tomiq4n: Portál gamesites.cz si pamatuju velmi dobře a musím říci, že v posledním roce šel hodně nahoru. Pamatuji si ještě starou webovou prezentaci, kterou vystřídala nová, lepší a hezčí, což je u portálu velké plus. Dále pak soutěže, turnaje o peněžní výhry. Je super, že se tento portál sune více a více nahoru. Na serverech gamesites.cz jsem hrával a občas tam i zajdu, ovšem v poslední době není příliš času na hraní.

Error8192: Pred nedávnom sme mali turnaj o  krásnu sumu 500€. Do tohto turnaja sa zapojilo celkovo 32 tímov, čo je slušné číslo. Aktuálny  počet serverov counter-strike  1.6 je 92  a návštevnosť je nad 1500+ hráčov začo sme určite šťastný, že si nás obľúbili. Čo by si vylepšil na našom portále ? Vedel by si nám niečo odporučiť ako  slávny redaktor a komentátor hernej scény?

TV Dev1 - Tomiq4n: Turnaj se určitě vyvedl a my za něj můžeme být jen rádi. Co se týče vylepšení. Zkusil bych sehnat pár redaktorů, kteří by stále aktualizovali novinky z Counter-strike 1.6 scény, ať již světové, tak domácí, aby byl portál stále aktuální a stále čtený. Počet serverů je přímo LUXUSNÍ, s takovým číslem se nemůže snad nikdo jiný chlubit. Možná bych ze začátku zkusil udělat 1on1, 2on2 ligu o nějaké ceny a popřípadě to dále rozvíjet. Jinak není co vytknout. Každá práce se má cenit =)

Error8192: Tak určite, turnaje určite plánujeme, ale kedy to bude ešte nevieme. Ďakujeme za pozitívne zhodnotenie nášho portálu a aj za radu v čom posilniť naše vedomosti. Povedal by si nám  na akej zostave hrávaš  counter-strike a tvoje nastavenie v hre ?

 

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/386345_2258919523763_1571651477_31766710_1073022438_n.jpg

 

TV Dev1 - Tomiq4n: Minulý rok jsem dost zainvestoval, abych mohl pořádně rozjet Counter-strike 1.6, ale i programy jako Photoshop, Sony Vegas apod. Moje sestava se tak skládá z procesoru Intel i5 (3.30 GHz), 4 GB pamět ram, GeForce 9 600 grafická karta, 500 GB disk apod. Co se týče periferií, hraji na myši od SteelSeries – Kinzu, podložce SK Gaming od SteelSeries, klávesnici od Microsoftu a sluchátka OZONE Spark, jelikož za tu cenu jsou perfektní. Díky této konfiguraci pc můžu v klidu streamovat a hrát ;)

Error8192: Slušná zostava na dnešnú dobu, hráš aj nejaké iné hry okrem counter-strike ? Alebo sa držíš iba cs-ka ?

TV Dev1 - Tomiq4n: No, zkoušel jsem i Call of Duty 2,4. Bohužel Counter-strike 1.6 je srdeční záležitost, tak jsem se této hry držel a držím dál. Co se týče StarCraft II, nebo League of Legends, rád to sleduji, ale nevyznám se v tom. Po maturitě se to chci naučit, abych mohl streamovat i tyto hry. Ovšem, to až jindy.

Error8192: Tak to by bolo super ak by si streamoval aj iné hry. Rád  by som ti  dal na záver pár rýchlych otázok, môžeme isť nato ?

TV Dev1 - Tomiq4n: Jasně. =)

Error8192: De_dust2 alebo De_inferno ?

TV Dev1 - Tomiq4n: de_inferno

Error8192: M4/Ak47?

TV Dev1 - Tomiq4n: ak47

Error8192: CT alebo TT ?

TV Dev1 - Tomiq4n: Záleží na mapě =D

Error8192: povedzme de_nuke

TV Dev1 - Tomiq4n: CT

Error8192: Skype alebo TS ?

TV Dev1 - Tomiq4n: TS3

Error8192: Ďakujem za rýchle odpovede aj za tvoj čas ktorý si venoval tomuto rozhovoru pre portál GameSites.cz. Ešte tak na záver, odkázal by si niečo fanúšikom portálu Gamesites.cz ?

TV Dev1 - Tomiq4n: Já děkuji za možnost být součástí tohoto rozhovoru. Co vzkázat? Hrajte, mějte se rádi a rozmnožujte se! Děkuji všem za podporu

 

Tomiq4n ako zábavný človek :)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522471_2874807472512_1329718534_32193763_30061492_n.jpg


Stream:  http://tvdev1.com/

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář