{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Tipovačka k MS v Hokeji [Vyhlášení]

Napsal Whoik dne 23.05.2016 pro sekci GS
MIstrovství světa skončilo, stejně tak naše Tipovačka. Té se opět zúčastnila pěkná řádka tipérů, a tak se pojďte společně podívat, jak jste dopadli a kdo se stal vítězem.

Mistrovství světa skončilo celkem očekávanou výhrou Kanaďanů. Naše týmy se neprobojovaly do bojů o medaile, nicméně především česká reprezentace zanechala dobrý dojem. To Slovensko se potýkalo se zbytečnými ztrátami bodů se slabšími soupeři, a tak se nakonec muselo rozloučit se šampionátem již po základních skupinách.

My jsme v naší Tipovačce nikoho nevyřazovali, a tak do cíle dorazila poměrně početná ekipa tipérů. Vzhledem k systému tipů nemohlo být ani před posledním dnem jasné, kdo se jak umístí, neboť pořadím mohly, a taky zamíchaly, tipy na celkové výsledky. Pojďme si tedy říct, jak Tipovačka probíhala a kdo se jak umístil.

Již od počátku se vyprofilovalo pár tipérů, kteří svými tipy mířili přesně a usadili se na čele celého pořadí. Mezi nimi nechyběl ani loňský vítěz Awee, nebo jeho tradiční konkurent Whoik. Nicméně v popředí se objevovala i překvapivá jména jako NickoCZ nebo Arbys. Právě tito dva dosáhli oproti loňsku rapidního zlepšení, nicméně na první místo to nestačilo.

Před posledním dnem se zdálo, že vítězství připadne jednoznačně Aweemu, který do finálového dne vstupoval s přesvědčivým náskokem. Ale jak jsem již psal, tipování na celkové výsledky mohlo přinést každému ještě spoustu bodů. A to se také stalo, a tak se Awee musel strachovat o své první místo do posledního sčítání bodů.

Celkový počet bodů vítěze činí 167. Oproti loňsku se jedná o zlepšení o 16 bodů. Druhý tipér získal o něco málo méně, konkrétně o 3 body a třetí v pořadí byl o další 3 body pozadu.

Vítězem Tipovačky k Mistrovství světa v ledním hokeji 2016 se stává AWEE se ziskem 166 bodů. Druhý se umístil Whoik se 164 body a třetí byl Arbys se 161 body.

Ocenění TOP 10:

1. místo - Awee (cti ejvi) - 167 bodů (loni 141 bodů - 1. místo) - výhra + 5 bodů
10. místo - rENNNA - 135 bodů (loni 126 bodů - 6. místo) - výhra + 1 bod

Tak vypadá pořadí na prvních deseti místech a mi nezbývá než pogratulovat vítězi a poděkovat všem, kteří se do Tipovačky zapojili.

Zvláštní poděkování však patří organizačnímu týmu, který zajistil bezproblémový průběh a díky rychlému bravičkování jste se mohli téměř ihned dozvědět, jak jste v daný den dopadli. Proto mé díky patřím administrátorům Tipovačky Kamikazemu, Cecovi, Angelovi a hlavně Smokeyymu, který se do Tipovačky vrhl plnou silou a hlavně díky němu jsme si mohli tipování užít naplno.

Tipovačku doprovázely také další statistiky a zde jsou:

Ocenění - nejvíce bod v jednom dni:
- za nejvyšší počet bodů v jednom dni, vyhrává hráč +1 bod do tabulky s turnaji. Pokud mělo v jednom dni více hráčů stejně bodů, dostávají všichni ocenění.
- v závorce je uvedeno kolik bodů hráč dostal za tipovací den, nikoliv kolik dostal do tabulky s turnaji.