{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

<ICE> 5on5 Championship #3 (17.12. a 18.12.2016)

Napsal Smokeyy dne 06.12.2016 pro sekci CS 1.6
Jak jsme slibovali, tak na Gamesites přichází speciální vánoční turnaje. Jako první si představíme asi ten nejočekávanější, který vám můžeme nabídnout. Jedná se o klasický 5on5 turnaj, na Counter-Strike 1.6. V tomto turnaji se proti sobě může utkat až šestnáct týmů, ve dvou hracích dnech. Jelikož se jedná o speciální turnaj, tak také budou hodnotnější ceny tohoto turnaje.

Jak jsem již psal, tento turnaj se bude hrát ve dvou hracích dnech. Jelikož vám většinou nabízíme pouze turnaje, kde můžete ihned po prvním zápase vypadnout z turnaje, zavádíme i systém skupinové kvalifikace. Díky kvalifikaci si můžete v turnaji více zahrát, takže ihned po prvním zápase nemusíte vypadnout. Díky kvalifikaci turnaj zvyšuje svojí atraktivitu, protože se do play-off a do samotného finále probojují opravdu ty nejlepší týmy turnaje, proto postup do vyřazovací části už může být pro vás veliký úspěch.

 

Systém turnaje

 

Kvalifikace se bude hrát v sobotu 17.12.2016, přesněji od 15:30. Celkově šestnáct pětičlenných týmů bude rozděleno náhodně do čtyř skupin (A - D), ve kterých budou proti sobě hrát celkově tři zápasy (tj. 1x každý s každým). Zápasy se bodují klasicky (tj. výhra = 3 body, remíza = 1 bod, prohra = 0 bodů). Body se následně sečtou a podle nejvyššího počtu bodů postupují dva týmy z každé skupiny do následné vyřazovací části (play-off). V případě, že budou mít týmy stejný počet bodů, rozhodne o postupujícímu týmu pomocné hodnocení (výsledek vzájemného zápasu, nebo celkové skóre).

 

Play-off se hraje o den později, tedy v neděli 18.12.2016, od 15:30. Play-off se bude hrát od čtvrtfinále, ve které budou zápasy rozlosovány tak, aby se ty nejlepší týmy a zároveň týmy, které spolu hrály ve skupině potkaly co nejpozději. Zápasy budou tedy rozlosovány systémem, 1A vs. 2B, 1B vs. 2A, 1C vs. 2D a 1D vs. 2C (číslovka označuje pozici a písmenko skupinu týmu).

 

Všechny čtvrtfinálové a semifinálové zápasy a zápas o třetí místo se budou hrát na jeden vítězný zápas. Finále se bude hrát systémem BO3, tedy na dva vítězné zápasy. V případě remízy (tedy 15:15) se bude hrát prodloužení novým systémem, který na Gamesites ještě nebyl. Týmy proti sobě klasicky rozehrají nový zápas, který vyhraje ten, kdo jako první bude vést oproti druhého týmu o dvě kola (např. 2:0, 1:3, 7:9,..). Je to vylepšení oproti dřívějšímu systému, který byl na našem portálu zaveden (tedy jedno další kolo o výhru). Zde si můžete svojí chybu v prvním kole napravit a pokusit se ještě skóre otočit.

 

 

Mapy turnaje

 

Na všechny zápasy tohoto turnaje budou mapy předdefinovány, tudíž budete hrát podle našeho rozpisu, který bude vyvěšen během turnaje na našem TeamSpeaku (tudíž spadá povinnost kapitána týmu být na našem Ts serveru). Zde máte seznam map, které se budou v turnaji hrát.

 

Kvalifikace:

1. kolo → de_dust2
2. kolo → de_nuke
3. kolo → de_tuscan

 

Play-off:

Čtvrtfinále → de_train
Semifinále → de_mirage
Utkání o 3. místo → de_inferno
Finále → de_dust2
Finále (další zápasy) → de_inferno, de_mirage
 

Ice Challenge

 

I tento turnaj je zařazen do naší Ice Challenge, o bodování v konečném umístění týmů se dozvíte pár dní před zahájením turnaje, formou novinky na hlavní stránce Gamesites.cz. Více i Ice Challenge se můžete dozvědět na tomto odkazu

 Registrace do turnaje bude probíhat na tomto odkazu

Z technických důvodů je registrace vedena v novém turnaji. Pokud jste se registrovali před pátkem, 9.12.2016, registrujte se prosíme znovu! Omlouváme se za způsobené potíže.

Hrací servery

K hraní na turnaji budete moci využít CW/TG servery, na Gamesites.cz

 CW/TG #1 | Fakaheda.eu --- 217.11.249.84:37622
 CW/TG #2 | Fakaheda.eu --- 217.11.249.89:27291
 CW/TG #3 | Fakaheda.eu --- 85.131.163.196:37643
 CW/TG #4 | Fakaheda.eu --- 85.131.163.196:37644
 CW/TG #5 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.175:27326
 CW/TG #6 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.179:27346
 CW/TG #7 | Fakaheda.eu --- 217.11.249.93:27631
 CW/TG #8 | Fakaheda.eu --- 217.11.249.92:27627
 

Pravidla a dodatky k turnaji

 

- pro turnaj platí všeobecná pravidla, které jsou sepsané na tomto odkazu a pravidla uvedené níže
- knife kolo o mapu se nehraje. Mapy jsou předdefinovány
- aby kvalifikace rychleji probíhala, tak se knife kolo o stranu nehraje. Stranu první poloviny si vybírá domácí tým zápasu
- v případě remízy 15:15 se prodloužení hraje novým systémem, kde zápas vyhrává ten tým, který bude jako první vést v novém zápase o dvě kola (pouze play-off)
- servery k zápasům play-off si již nehledáte sami (pokud nedostanete pokyn od pořadatelů)
- během turnaje musí být kapitáni týmu k dostihnutí na našem TeamSpeaku (ts.gamesites.cz), kde se dozví více informací
- možnost účasti na našem TeamSpeaku i celého týmu, kde budou pro vás připraveny týmové místnosti
- čas zahájení turnaje je pouze orientační, z důvodu rozpisu se začně až o několik minut později (max. v 16:00). Účast kapitánu v 15:30 je stále povinná

 

Užitečné informace

 

- nemáš tým, nebo ti chybí hráče do týmu? Využij naše fórum a najdi si spoluhráče --- na tomto odkazu
- pokud se v GS lize nevyznáš, můžou ti pomoci návody na tomto odkazu
- upozorňuji, že k získání výhry musíte mít ve svém profilu na GS lize napsanou svojí platnou SteamID. Jelikož se dost často stává, že hráči tam svojí SteamID nemají, nedostávají ocenění za turnaj. Doporučujeme Non-Steam hráčům hrát turnaj pouze na CW/TG serverech na Gamesites.cz (na jiných portálech se vám SteamID může snadno a bez vašeho vědomí sama změnit)
 

Na vaši účast v turnaji se těšíme a přejeme vám mnoho štěstí a úspěchů v tomto turnaji. Vaši admini Smokeyy, KickMeDown a Nicer :-)

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář