{{ flash.text }}

Prázdninová Psychostats soutěž - Shrnutí

Napsal dne 16.09.2014 pro sekci CS 1.6
Pár dní po prázdninách je na čase si shrnout výsledky velké prázdninové Psychostats soutěže, kde se bojovalo o originální Steam Key a několik VIP na naše CS 1.6 servery. 2 měsíce uběhly jako voda a věříme, že jsme vám i díky těmto soutěžím zpříjemnili teplé slunné dny strávené u cska. Uvnitř článku se dozvíte, jak všechno dopadlo.

Před prázdninami se všechny naše servery dočkaly restartu statistik a psychostats, což nám dalo příležitost uskutečnit soutěže, které budou mít úvod právě na začátku velkých prázdnin.

Do soutěže jsme věnovali 4 originální Steam Key CS 1.6 a hned 18 VIP na naše servery. Bylo tedy o co hrát a důvod snažení byl jasný.

Někteří chodili díky týdenním soutěžím úmyslně jenom právě na ten server, kde probíhala soutěž, jiní zůstali věrní svému serveru a čekali, až tam soutěž doputuje.

Nicméně mnoho výherců se ještě neozvalo, tak pokud se najdete jako vítězové v psychostats, neváhejte se ozvat, ceny jsou stále připraveny.

A jak se vlastně soutěžilo?

 

Týdenní soutěže

Na konci každého týdne získají VIP ti hráči, kteří budou na serveru nejaktivnější a ti, kteří budou mít nejvíce vybuchnutých bomb za daný týden. (u serverů, kde se nepokládá se bude hodnotit nejlepší dosažený skill za daný týden) To znamená, že hned 2 hráči týdně budou za svou aktivitu oceněni VIPčkem. Výše uvedené statistiky naleznete po najetí do psychostats jakéhokoliv serveru a nehoře kliknete na Awards.

Například zde jsou uvedeny statistiky za uplynulý týden ze serveru Public #2 - KLIK.

Soutěžit se bude postupně na těchto serverech:

  • Public #2 [2.-8.]
  • Dust2 only #3 [9.-15.]
  • Zombie Darkness [16.-22.]
  • Jailbreak #5 [23.-29.]
  • Warcraft #4 [30.-5.]
  • GunGame #2 [6.-12.]
  • Knife Public [13.-19.]
  • COD #2 [20.-26.]
  • Pokemod [27.-31.]

Měsíční soutěže

Soutěž bude klasická, kdy Steam key získá na konci měsíce hráč, který bude první v psychostats podle skillu. Ale slíbili jsme i druhý steam, který si odnese nejaktivnější hráč za daný měsíc na určeném serveru.

Bojovat se bude v sedmém měsíci na serveru - GunGame #2

A v osmém měsíci na serveru - Public #3

 

Můžete si tedy zkontrolovat Psychostats dodatečně a napsat mi PM, pokud jste vyhráli.

Gratuluji všem výhercům.

     
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář