{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Trouble in Terrorist na Gamesites

Napsal Whoik dne 30.03.2017 pro sekci CS 1.6
Dnešním dnem spouštíme na gamesites nový mód, který nese název Troubles in Terrorist Town, a který rozšíří naše portfolio nabízených herních módů. Pro většinu tento mód bude zřejmě zcela neznámý, a proto vám jej přiblížíme níže v článku.

Většina z vás jistě zná hru nazvanou Městečko Palermo, která se hraje v kruhu kamarádů. Vybere se nějaký šerif, vrahové a nevinní a každý má svůj úkol. Vrahové musí nezištně pozabíjet všechny ostatní, šerif musí vrahy odhalit a zbytek se musí pokusit zůstat naživu. No hra na stejný způsob si našla cestu také do našeho oblíbeného Counter Striku.

Název zní poněkud složitě - Trouble in Terrorist Town, nicméně zkratka TTT všechno nahrazuje. Název s Palermem možná není podobný, za to hra a její průběh už ano. Samozřejmě s drobnými úpravami, aby se hra přizpůsobila csku. Pojďme si teda samotnou hru TTT představit.

Hráči jsou náhodně rozděleni do tří týmů - Nevinní, Zrádcové a Detektivové. Každá z těchto "profesí" má své jasné úlohy. Pro Nevinné je nejdůležitější boj o holé přežití. Zrádcové chtějí samozřejmě také přežít, nicméně jejich hlavním úkolem je pozabíjet všechny ostatní. No a na závěr Detektivové mají za úkol to, co je jim nejblíž, tedy vypátrat, kdo je vrah a zároveň tak ochránit Nevinné.

Trouble in Town 1 - 81.0.217.175:27540

Trouble in Town 2 - 81.0.217.179:27577

Trouble in Town 3 - 81.0.217.179:27515

Trouble in Town 4 - 81.0.217.178:27684

Aby hra byla zajímavější, Detektivové a Zrádci si mohou pořídit speciální vybavení. To se nakupuje lehce napsáním do chatu /buy anebo tradičním nákupním tlačítkem (b).

Zrádce: C4 Bomba, Jihad bomba (atentátník), Kevlar, Disguisier (může změnit jméno mrtvoly a vzít si ho), death station (past ve formě lékárníčky), Silent USP, Knife, AWP a Newton Launcher (tvé střely odhazují)

Detektiv: Health Station (lékárnička), DNA Scanner (Může zjistit vraha dané oběti), kevlar, defuse kit, UMP45, teleport, pocket revolver, golden gun (prověří hráče zda je nevinný nebo zrádce)

Další specialitou tohoto módu je Karma, kterou disponuje každý hráč na serveru. I ta má svá pravidla. Výše Karmy se mění v závislosti na vašich úspěších. Pokud dokážete plnit své dané úkoly, nebudete se plést a střílet do vašich kolegů, bude se vaše Karma zvyšovat. Naopak, pokud trefíte svého týmového kolegu, vaše Karma se sníží a tím i následně budete ubírat při střelbě méně životů.

Tento mód má samozřejmě i své pravidla a zákazy:

Nesmíte si s nikým radit, ať už ve hře nebo na teamspeaku, či kdekoliv jinde.
Jako Nevinný nesmíte bezdůvodně střílet po ostatních hráčích a jako Zrádcové nesmíte zabíjet ostatní Zrádce.
Nesmíte také zbytečně spamovat voice a bezdůvodně pronásledovat hráče.

Důležitá informace

Tyto servery nahradily: Jailbreak 9, Zombie mini 2, Zombie Chronic 3 a Zombie Blood 3

Kdo měl VIP na těchto serverech, napište na online VIP poradnu nebo na email [email protected] a my vám jej přesuneme na jiný server v dané kategorii úplně zdarma :) Do zprávy nezapomente uvést váš aktivační kod a server kam to chcete přesunout.

Příjemnou hru!

Autor: Whoik; Zobrazeno: 5935x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář