{{ flash.text }}

Gamesites Poker League hlásí návrat!

dne 16.09.2014 pro sekci GS
S prvním sněhem se opět pouštíme do naší Pokerové ligy, která zaznamenala na jaře poměrně velký úspěch. Ale i tak máme hned několik novinek, které se dozvíte uvnitř článku. Nejdůležitější je momentálně datum začátku, a to je stanoveno na neděli 4.11. V novince se dozvíte jak se ligy zúčastnit, co k tomu potřebujete a základní informace.

 

V neděli 4.11.2012 odstartuje již druhý ročník naší GS POKER LEAGUE. Tento ročník se bude skládat z celkového počtu 7 kol + závěrečného Vánočního freerollu s překvapením.

Liga bude tradičně probíhat v našem pokerovém klubu v herně Pokerstars.net. Věříme, že se každého kola zúčastní co nejvíce hráčů a budeme svědky napínavých hand.

Návod, jak se registrovat a připojit do klubu najdete ZDE

Upozorňujeme, že hrací klub byl kompletně vyčištěn, proto se do něj musí přidat i ti, kteří tam již byli minulou sezónu.


Základní informace:

Liga bude trvat 7 týdnů se stejným počtem kol. Hrát se bude vždy v neděli od 18:00. Samotný turnaj bude vytvořen ve 14:00

Hraje se NoLimit Texas Hold'em s nastavením: Počáteční stack - 5 000, blindy se střídají po 5 minutách.

Registrace jak na Pokerstars, tak v turnaji jsou zdarma a hraje se pouze o hrací peníze. To znamená, že minimální věk není určen.
Ceny:

Pro vítěze jednotlivých turnajů je připravena ikonka na TS + Extra VIP na jakýkoliv náš CS server. Pro 2. v turnaji eVIP a pro třetího VIP.

Na vítěze základní části ligy čeká originální Steam Key CS 1.6 a Extra VIP na jakýkoliv server.

Druhé a třetí místo si odnesou VIP na jakýkoliv server + měsíční VIP na náš TS 3 server a 50 000 respektive 20 000 hracích peněz na Pokerstars.Hodnocení:

Bodování bude dle umístění. Při účasti méně než 100 hráčů bude ohodnoceno prvních 30 míst. Pří účasti nad 100 hráčů bude hodnoceno míst 50.

Pří méně než 100 hráčích:

 1. místo - 60 bodů
 2. místo - 50 bodů
 3. místo - 40 bodů
 4. místo - 35 bodů
 5. místo - 30 bodů
 6. místo - 25 bodů
 7. - 30 místo - 24 - 1 bod

Při více než 100 hráčích:

 1. místo - 80 bodů
 2. místo - 70 bodů
 3. místo - 60 bodů
 4. místo - 55 bodů
 5. místo - 50 bodů
 6. místo - 45 bodů
 7. - 50. místo - 44 - 1 bod

Po 7.kole se body každému hráči sečtou a hráč s největším počtem bodů se stane vítězem základní části.

 

VÁNOČNÍ FREEROLL O 10$:

Do Vánočního freerolu se kvalifikuje každý hráč umístěný do 30. místa po základní části turnaje. Těchto 30 hráčů budou muset potvrdit svou účast zprávou uživateli (Svobis) zde na webu.Ti co nepotvrdí registraci 3 dny před závěrečným freerollem budou vyloučeni a nebudou mít možnost se freerollu zúčastnit. Hráči od 31.místa budou čekat na to než všichni potvrdí účast, byli by poté hned 1.náhradníky.

Top hráči tohoto freerollu si rozdělí prizepool v hodnotě 10$ od sponzora Svobise :)


 
Jakékoliv další otázky směřujte Svobisovi nebo Whoikovi do soukromých zpráv nebo do podsekce ve foru (zde), kam můžete směřovat své připomínky i dotazy ohledně pokeru obecně. Volná debata o pokeru je vítána.

Návod, jak se registrovat a připojit do klubu najdete ZDE

Přejeme hodně štěstí do hry :)

 

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář