{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Kdo se stal vítězem Vejcobraní 2022?

Napsal Whoik dne 18.04.2022 pro sekci CS:GO
Po krátké pauze jsme tento rok opět spustili Vejcobraní na Jailbreaku, díky kterému můžou hráči získat zajímavé odměny. A nemusí pro to udělat nic speciálního. Stačí pouze hrát na serverech a sbírat vajíčka ve speciálních volných dnech. Po dvoutýdenním zápolení jsme našli vítěze, a také deset nejlepších sběračů!

Velikonoční pondělí je dnem, kdy každý muž má možnost beztrestně "ublížit" svým drahým polovičkám. Pokud je to však s mírou. A ty ho za tento akt ještě dokonce odmění! U nás se nikdo šibat ani bít nemusí, a i přesto deset z vás odměníme zajímavými cenami. Před dvěma týdny jsme spustili Vejcobraní 2022 a od té doby jste mohli na našich CS:GO Jailbreak serverech potkávat speicální volné dny, kdy se na různých místech po mapách za zvuku krásných písniček, objevovala vajíčka. A kdo jich nasbíral nejvíc?

Celý event je doprovázen velkou konkurencí a v tomto roce jsme ještě dokonce včera večer nevěděli, kdo se nakonec stane vítězem. Tak těsný souboj to byl! Dnes dopoledne došlo k vypnutí Vejcobraní a my tak známe výsledky a úspěšné sběratele, kteří se můžou těšit na odměny. Prosím všechny, kteří se najdou v tomto článku, nechť mi (Whoik) napíší soukromou zprávu zde na webu zároveň se svým steam ID.

Teď již k samotnému vítězi, který nasbíral 283 vajíček! Bojoval do pozdních nočních hodin, aby to byl právě on, kdo získá VIP na 6 měsíců, speciální a jedinečnou velikonoční ikonku a unikátní nametag před jméno. Vítězem Vejcobraní 2022 se stal Akoo!

Vítěz Vejcobraní 2022
Akoo
(283 vajíček)

Na druhém místě tak zanechal do té doby vedoucího Jozaxe s 259 vejci. On a další 3 v pořadí získávají VIP na 4 měsíce, speciální ikonku Kuřátka a také jedinečný Nametag!

2. Jozax (259)
3. Alda (244)
4. (depR)eSo (198)
5. Key (187)

Sběračí na šestém až desátém místě si odnesou za své úsilí VIP na dva měsíce:

6. Richii (168)
7. Linuuus (148)
8. Saske (145)
9. DanRub (144)
10. Sago (143)

Děkujeme všem hráčům za účast, uvidíme se zase u vánočního Dárkobraní! Do té doby jsme si pro vás na našich Jailbreak serverech připravili nové mapy anebo třeba nové skiny pro hráče. Ani to však není všechno a v průběhu roku plánujeme další parádní vylepšení těchto serverů!

Autor: Whoik; Zobrazeno: 1264x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář