{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Vejcobraní za námi, vítězové oznámeni

Napsal Whoik dne 13.04.2023 pro sekci CS:GO
Velikonoce nabídly další nelítostné boje na našich CS:GO Jailbreak serverech, kde se hráči ve speciálních kolech utkali ve sběru velikonočních vajíček. Ač se vítězem mohl stát pouze jeden hráč, ceny byly připraveny hned pro 10 nejlepších sběračů. A kdo je mezi nimi?

Velikonoční pondělí je dnem, kdy každý muž má možnost beztrestně "ublížit" svým drahým polovičkám. Pokud je to však s mírou. A ty ho za tento akt ještě dokonce odmění! U nás se nikdo šibat ani bít nemusí, a i přesto deset z vás odměníme zajímavými cenami. Před dvěma týdny jsme spustili Vejcobraní 2023 a od té doby jste mohli na našich CS:GO Jailbreak serverech potkávat speicální volné dny, kdy se na různých místech po mapách za zvuku krásných písniček, objevovala vajíčka. A kdo jich nasbíral nejvíc?

Celý event je doprovázen velkou konkurencí a v tomto roce jsme ještě dokonce včera večer nevěděli, kdo se nakonec stane vítězem. Tak těsný souboj to byl! Dnes dopoledne došlo k vypnutí Vejcobraní a my tak známe výsledky a úspěšné sběratele, kteří se můžou těšit na odměny. Prosím všechny, kteří se najdou v tomto článku, nechť mi (Whoik) napíší soukromou zprávu zde na webu zároveň se svým steam ID.

Teď již k samotnému vítězi, který nasbíral 717 vajíček! Bojoval do pozdních nočních hodin, aby to byl právě on, kdo získá VIP na 6 měsíců, speciální a jedinečnou velikonoční ikonku a unikátní nametag před jméno. Vítězem Vejcobraní 2023 se stal Lucifer! Nasbíral třikrát více vajíček než loňský vítěz.

Vítěz Vejcobraní 2023
Lucifer
(717 vajíček)

Na druhém místě tak zanechal g0da s 541 vejci. On a další 3 v pořadí získávají VIP na 4 měsíce, speciální ikonku Kuřátka a také jedinečný Nametag!

2. g0d (541)
3. Frndu sem ti vyrochnil (506)
4. Mr.Rohlík (404)
5. RinK (352)

Sběračí na šestém až desátém místě si odnesou za své úsilí VIP na dva měsíce:

6. HeRko (351)
7. Diktátor Pepa(jsem barvoslepý) (331)
8. ShimmeryEG (310)
9. GiGa Pi3kot ♂ ♂ Ct LoW ? (301)
10. _z1xySK_ (250)

Děkujeme všem hráčům za účast, uvidíme se zase u vánočního Dárkobraní!

Autor: Whoik; Zobrazeno: 403x
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář