{{ flash.text }}

League of Legends cup - WEST!

dne 16.09.2014 pro sekci GS
Vážení přátelé, po delší době tu máme další turnaj oblíbené hry League of Legends. Tentokrát se přemístíme na WEST. Turnaj bude pro tříčlenné týmy, jedná se tedy o 3v3 turnaj. Hráči tedy budou mít šanci bojovat o VIPka na libovolné servery, a vybudovat si prestiž vítěze prvního LOL cupu na WESTU. Více naleznete v článku.

Vážení přátelé, příznivci League of Legends,připravili jsme si pro Vás první League of Legends turnaj na WESTU! Proti sobě se utkají tříčlenné týmy.Jedná se tedy o turnaj 3v3-hostit skvělá klání bude půda The Twisted Treeline! Hrát se bude Tournament Draft. Organizace se ujme Mudr. Host, Destroy a eFkacko. Maximální kapacita týmů: 32!

A o co se vlastně bude soutěžit?

- eVIP a VIP  na libovolný server GS
- Prestiž prvního vítěze LOL cupu na Westu
*ceny dostanou všichni členi týmu

REGISTRACE
Své registrace odesílejte na emailouvou adresu [email protected] , ve tvaru:

- Název týmu:
- Nick CL
- Nicky členů týmu !(nicky posílejte takové, jaké máte přímo v LoLku)!

Registrace budou uzavřené 26.6. 2013 ve 12:00. Do turnaje bude přihlášeno 32týmů!

Pavouk a veškeré informace naleznete ZDE

Informace:

Na termínu zápasu se týmy dohodnou. Zápas budou muset odehrát do jednoho týdne (vždy do neděle). Hrát se bude klasickým pavoukovým systémem – (kdo prohraje-na turnaji končí, kdo vyhraje-postupuje dále). Členové jednoho týmu si přidají do přátel v „LOLku“ hráče z opponent týmu (všechny registrované týmy s členy budou sepsány v topicu). Přidáte si je, a domluvíte se na společném termínu. Pokud nebudete schopni se dohodnout na společném termínu, tak bude stanoven pevný termín konání zápasu: 19:00 Neděle. Pokud ani tehdy neodešlete ss (screen shot) odehraného zápasu - budou oba týmy diskvalifikováni.
Velké finále bude mít speciální termín. 

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář