{{ flash.text }}

2. Kolo GS Poker Ligy

Napsal dne 16.09.2014 pro sekci GS
Ani tato neděle se neobejde bez pořádného pokeru zde na Gamesites. V 18:05 se otevřou dveře pro hráče druhého kola naší poker ligy. To první zaznamenalo velký úspěch a s celkovým počtem 95 hráčů předčilo všechna očekávání. Za počtem nezaostávala ani kvalita, a tak jsme byli svědky mnoha skvělých soubojů. Pokud jste nehráli minulý týden, teď to máte možnost napravit...

Neděle 18:05, tento čas má již mnoho lidí zapsáno do diáře. Pokud vy ještě ne, tak to napravte. Můžete se totiž účastnit skvělých pokerových klání a zdokonalit tak své pokerové umění. Ale nejen to. Poznáte své protihráče, nasbíráte zkušenosti a k tomu ještě můžete vyhrát nějaké ty ceny. To vše nabízí naše Gamesites Poker League.

Minulou neděli se turnaje zúčastnilo 95 hráčů a v podobný počet doufáme i tentokrát. A rádi bychom za vaši účasti překonali magickou hranici 100 účastníků.

Někteří z vás si možná řeknou, že když se neúčastnili prvního kola, nemá smysl už do ligy vůbec zasahovat. Ale to je omyl. Při takto vysokém počtu hráčů se často stává, že ti, kteří byli na předních příčkách jednou, podruhé můžou vypadnout hodně brzy. Stále se hraje o spoustu bodů, a proto se nevzdávejte své šance na výhru.

A hlavně, každou neděli se hraje o ceny, kterými jsou eVIP na csko pro vítěze a VIP pro druhého v pořadí. Mimo to na vás čeká zážitek, kdy můžete usednout ke stolu dokonce s hlavními adminy Gamesites.

Jedinou vadou na kráse minulého kola bylo nastavení turnaje, jelikož blindy šly moc rychle za sebou, a tak se brzy turnaj přeměnil v masakr a boj o život. Nicméně tentokrát se bát nemusíte, protože vše zpomalíme a budete si moc hry více užít.

Samozřejmě každého zajímá také pořadí po prvním kole a to najdete ZDE!

Na závěr přidávám odkaz na článek, kde se dozvíte všechny podrobnosti o této lize, jak se účastnit a další potřebné informace.

Článek ZDE.

     
napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář