{{ flash.text }}

8. Kolo GSPL + BONUS!

dne 16.09.2014 pro sekci GS
Ani dnešek se neobejde bez kvalitního pokeru, při kterém se nejen zabavíte, ale taky můžete něco vyhrát. Dnes v 18:05 se uskuteční již osmé kolo naší pokerové ligy a při pohledu do bodování stále není nic rozhodnuto. Proto pokud jste stále váhali s účastí, dnes to můžete napravit. Více podrobností jako vždy uvnitř novinky.

Neděle 18:05, tento čas má již mnoho lidí zapsáno do diáře. Pokud vy ještě ne, tak to napravte. Můžete se totiž účastnit skvělých pokerových klání a zdokonalit tak své pokerové umění. Ale nejen to. Poznáte své protihráče, nasbíráte zkušenosti a k tomu ještě můžete vyhrát nějaké ty ceny. To vše nabízí naše Gamesites Poker League.

Někteří z vás si možná řeknou, že když se neúčastnili prvních sedmi kol, nemá smysl už do ligy vůbec zasahovat. Ale to je omyl. Při takto vysokém počtu hráčů se často stává, že ti, kteří byli na předních příčkách jednou, podruhé můžou vypadnout hodně brzy. Stále se hraje o spoustu bodů, a proto se nevzdávejte své šance na výhru.

Každou neděli se hraje o ceny, kterými jsou eVIP na csko pro vítěze a VIP pro druhého v pořadí. Mimo to na vás čeká zážitek, kdy můžete usednout ke stolu dokonce s hlavními adminy Gamesites.

Samozřejmě každého zajímá také pořadí po sedmi kolech a to najdete ZDE!

Na závěr přidávám odkaz na článek, kde se dozvíte všechny podrobnosti o této lize, jak se účastnit a další potřebné informace.

Článek ZDE.

BONUS! - Každému, komu přijde během turnaje Poker, získá 10 bodů navíc. Stačí vyscreenovat buď přímo sitauci na stole anebo výpis v chatu. Screen uploadnete na leteckou psotu a link pošlete do komentáře pod novinku.

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář