{{ flash.text }}

10. Kolo GS Poker Ligy - Závěr

dne 16.09.2014 pro sekci GS
Po deseti týdnech, po deseti po sobě jdoucích nedělích, jsme se dočkali závěrečného kola Gamesites Poker Ligy. O vítězi je zdá se být rozhodnuto, to nic ale nemění na tom, abychom se sešli u stolů a užili si tak poslední turnaj 4. sezóny GSPL. Nedělní turnaje možná budou dále pokračovat, to ještě uvidíme. To hlavní, tedy pořadí, se dozvíte v novince.

Neděle 18:05, tento čas má již mnoho lidí zapsáno do diáře. Pokud vy ještě ne, tak to napravte. Můžete se totiž účastnit skvělých pokerových klání a zdokonalit tak své pokerové umění. Ale nejen to. Poznáte své protihráče, nasbíráte zkušenosti a k tomu ještě můžete vyhrát nějaké ty ceny. To vše nabízí naše Gamesites Poker League.

Někteří z vás si možná řeknou, že když se neúčastnili prvních devíti kol, nemá smysl už do ligy vůbec zasahovat. Ale to je omyl. Při takto vysokém počtu hráčů se často stává, že ti, kteří byli na předních příčkách jednou, podruhé můžou vypadnout hodně brzy. Stále se hraje o spoustu bodů, a proto se nevzdávejte své šance na výhru.

Každou neděli se hraje o ceny, kterými jsou eVIP na csko pro vítěze a VIP pro druhého v pořadí. Mimo to na vás čeká zážitek, kdy můžete usednout ke stolu dokonce s hlavními adminy Gamesites.

Samozřejmě každého zajímá také pořadí po devíti kolech a to najdete ZDE!

Na závěr přidávám odkaz na článek, kde se dozvíte všechny podrobnosti o této lize, jak se účastnit a další potřebné informace.

Článek ZDE.

Co se týče pořadí, tak Gustik má na čele nedostižný náskok, nicméně další pořadí zůstává tajemstvím, protože součet se dozvíte až po posledním turnaji.

napsat komentář
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ comment.created }} VIP
{{ comment.text }}
Komentář byl smazán
komentářů: {{ comment.owner.comments }}
{{ reply.created }} VIP
{{ reply.text }}
Komentář byl smazán
napsat komentář